jessica-rabbit

Tead, kes on Jessica Rabbit? Tegu on väljamõeldud tegelasega multikast «Who Cencored Roger Rabbit» ning teda peetakse multikate seksisümboliks oma pikkade jalgade ja eelkõige väga peenikese piha pärast (üleval pildil).

Reeglina multikatest pärit kangelased ja iidolid jäävad meie lapsepõlve aegadesse, aga on inimesi, kes ka täiskasvanuna soovivad jäljendada animatsioonides nähtud lemmiktegelasi. Veel enam – teinekord minnakse liiale, nagu järgnev modell hüüdnimega Pixee Fox.

1

Hiiglasliku rinnapartiiga (kunstrinnad loomulikult) modell Pixee Fox lasi eemaldada 6 ribi, et näha välja nagu multikateglenae Jessica Rabbit. Järgmiste fotode nägemiseks vajuta nupule «järgmine».

Oma välimuse peale on modell kulutanud üle 120 000 dollari ehk umbes 113 000 eurot. Erinevad iluoperatsioonid, kunstrinnad kui ka ribide eemaldamine – kokku 15 operatsiooni.

2

Kokku eemaldati naiselt 6 ribi, mis andis talle ülipeenikese piha. Ta pihaümbermõõt on kõigest 35,6 sentimeetrit.

3

Selline nägi Pixee välja enne operatsioone (järgmised 3 fotot)

4

5

6

Ribide eemaldamiseks kulus üle 5 tunni ning selle jaoks valmistuti pikalt. Reeglina sääraseid operatsioone tehakse ainult meditsiinilistel, mitte kosmeetilistel põhjustel.

7

8

Inimesed tänavalt tihti pöörduvad modelli poole öeldes: «Ära mõtle, et ma halva pärast, aga Sa näed välja kui tegelane multikast». See on vesi modelli veskile, sest ta võtab seda kui komplimenti ning see oligi ta operatsioonide eesmärk.

VAATA VEEL:

 


Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!