Igaüks meist proovib näha võimalikult hea välja ja teinekord võtame eeskujuks oma iidolid, kandes sarnast riietust, meiki ja soengut. Aga mõnikord minnakse oma iidolite jäljendamisega liiale, nagu need ema ja tütar.

Inglismaalt pärit 38-aastane Georgina Clark ja 20-aastane tütar Kylie Morris, soovivad välja näha nagu nende lemmikstaar ja modell Katie Price. Kokku on duo kulutanud välimusele üle 76 000 euro (56 000 naela).

Raha saamiseks leiti väga huvitav viis – nimelt ema lubas 17-aastasel tütrel jätta poolikuks koolitee ja asuda pidama mesimaia strippari ametit ning kasutada rikaste vanemate härrasmeeste sponsorlust… Teades isegi, mida viimased vastu tahtsid.

Georgina oli alguses täiesti tavaline loomuliku iluga naine, aga kõik muutus, kui ta tütar Kylie sai 10-aastaseks.

3

Georgina sirvis ajakirja ning leidis sealt tuntud Briti laulja, saatejuhi ja modelli Katie Price’i fotod. Alates sellest ajast nii ema kui ka tütre elud muutusid kardinaalselt.

5

«Ma armusin Kathy’sse! Ta oli tõeline ideaal ja minu iidol», jagab Georgina Clark oma mälestusi. Alates sellest ajast soovis ta näha välja nagu tema.

4

Ema idee nakatas ka tütart. Kui varasemalt Kylie oli poisilik ja eelistas nukkudega mängimise asemel mängida tagahoovis poistega jalgpalli, siis ta otsustas muuta oma elu ja astuda ema sammudes, jäljendades Katie Price’i.

6

Nad proovisid jäljendada teda kõiges – soeng, meik, riietus. Aga sellest ei piisanud.

1

«Kuna mu ema on minu eest alati hoolitsenud, siis soovisin talle vastata samaga. Ma otsustasin täita tema unistused, aga ei teadnud, kust saada raha», ütleb Kyle Morris.

2

Ta otsustas koolist lahkuda ja teenid raha stripparina ning kõik teenitud kulutada plastilisele kirurgiale.

10

Ema oli väga õnnelik. «Mind ei huvita, et mu tütar tantsib striptiisi või omab 50-aastaseid sponsoreid. Lõppude lõpuks me kõik elame ju oma unistuste nimel!»

9

Ainuüksi iluprotseduuridele, nagu näiteks hammaste valgendamine, solaarium, juuksepikendused ja püsimeik, kulub aastas üle 7000 euro. Selle lisandub rindade ja huulte suurendamine ning muud plastilise kirurgia protseduurid.

7

12

Praeguseks on nad kahekesi kulutanud üle 76 000 euro, aga nad ei kavatse veel lõpetada.

8

Jah püüdes olla ilus ja ilusam ning parema välja nägemisega on mingil määral konkurents, aga jäägu see igaühe enda otsustada, kas nad on läinud liiale või mitte.
11

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!