MICHAEL MALLOY

malloyMichael Malloy, keda tunti ka hüüdnimega Mike Vastupidav või Raua Mike oli kodutu iirlane, kes elas New Yorkis 1920-datel. Teda püüti tappa mitmeid kordi, et petta kindlustuselt raha välja.

Ta sõbrad soovitasid tal sõlmida elukindlustuse, mida Malloy ka tegi. Kuna ta oli alkohoolik, siis sõbrad proovisid teda surnuks joota, et nii saada kindlustuse raha omale.

Üks sõpradest oli baariomanik, kes andis talle lõppematu baariarve, lootes, et Malloy joob end nii surnuks. Vaatamata sellele, et Malloy jõi igapäev suurema osa ajast, ei tapnud see teda.

Protsessi kiirendamiseks hakkasid sõbrad lisama erinevaid mürke ja kemikaale ta jookidesse nagu näiteks tärpetiin, rotimürk, lihaselõdvestid ja palju muud. Ükski neist ei teinud Malloyle mitte midagi.

Kui kõik katsed kukkusid läbi, siis otsustati, et on vaja efektiivsemaid viise. Ühel ööl, kui väljas oli -26 kraadi ja Malloy jäi baaris magama, kanti ta parki ning kallati peale umbes 19 liitrit vett. Vaatamata sellele saabus Malloy ka järgmisel päeval baari oma joogi järgi.

Järgmisena sõideti talle otsa 72 km/h sõitva taksoga. Malloy küll veetis kolm nädalat haiglas, aga siiski jäi elama.

Kamp tegi oma viimase katse. Järjekordselt jäi Malloy baari magama. Ta veeti eraldi tuppa, pandi gaasivoolikud ninna ja keerati gaas lahti. See tappis Malloy ühe tunniga.

Kuigi kindlustuselt saadi raha kätte, oli kamp liiga suure suuga ning kuulujutud levisid ka politsei kõrvu, kes viis läbi uue juurdluse, mis tõestas, et Malloy ei surnud tavasurma vaid tapeti. Üks liikmetest mõisteti vangi ning ülejäänud neli hukati elektritoolil.