Naine, kes arvas, et on rase, sünnitas hoopis hiigel paelussi


Foto: Naine sünnitas Jaapanis lapse asemel hoopis hiiglasliku paelussi. Artikkel avaldatud: 13.10.2023, 11:48.

Yukiko Kunitake, 38-aastane naine Fukuokast, sünnitas 7,7-meetrise paelussi, kes elas naise kehas parasiidina 16-aastat, usuvad eksperdid.

Naisele, kes kannatas piinavat valu ja kes uskus, et on rase, tehti valu leevendamiseks tuimestav süst.

216 kg naine ütles, et ei teadnud, et parasiit tema kehas elab ja purskus pisaratesse, kui sai teada, et ta polegi rase.

«Ma arvasin, et see on minu lapse nabanöör, kuid nad tõmbasid ja tõmbasid ning midagi välja ei tulnud,» ütles ta ajakirjanikele pisarates.

38-aastane noor naine ja tema abikaasa sattusid ahastusse, kui tuli välja, et naine polegi tegelikult rase.

«Kõik ütlesid, et ma olen lapsesaamiseks liiga paks ja ma olin juba nii uhke, et ma saan neile vastupidist tõestada,» ütles naine nähtavalt pettununa.

«Ma oleks pidanud mõistma, et midagi on valesti, kui ta ütles mulle, et tal päevad kestavad ikka edasi,» ütles naise abikaasa ajakirjanikele.


«Ta oli väga tujukas ja nuttis täiesti põhjuseta. Ta oli ka kogu aeg väsinud ja alati näljane. Ma olin 100% kindel, et ta on rase,» tunnistas veel abikaasa.

Pr Kunitake arstid arvavad, et tõenäoliselt sõi naine toorest sealiha sushibaaris, kus naine töötab.

«Ta arvas kõigepealt, et ta sõi tööl liiga palju sushit, aga ma selgitasin talle, et kalades ei ole sellist paelussi,» selgitas dr Arai Hashimoto reporteritele.

«Siis ütles ta mulle, et nad segavad sushisse toorest sealiha, kui tuunikala hinnad on liiga kõrged või tarned hilinevad,» lisas ta.

Paeluss hakkab arenema seedetraktis ja satub organismi toore liha söömisega.

Suurim paeluss, kes kunagi kätte on saadud, oli muljetavaldav 62 meetrit pikk ja kaalus 38 kg. See saadi kätte 284 kg Mehhiko mehe kehast 2006. aastal.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!