Kui ta sai teada, et võõras mees üritas metsas vägistada tema lapsi, siis tegi ta Facebook’i posti, mis pälvis ootamatu reaktsiooni


Foto: Viper MacDonald on ebatavaline mees, kes päästis 2 tüdrukut lasteahistaja käest. Artikkel avaldatud: 20.06.2022, 0:00.

Mõnikord võib maailm olla meie lastele vägagi ohtlik paik. Haigus ja õnnetused on ühed probleemid, kuid iga vanema õudusunenägu on, kui räägime laste turvalisusest ja kuritarvitamisest.

Kuid kahjuks ei ole ööpäevaringselt võimalik hoida lastel silma peal ja seega peame usaldama meid ümbritsevaid inimesi. Kaks Šotimaal, Falkirkis elavat ema ka seda kogesid – ühelt poolt nägid, mida võõrad võivad teha ja teiselt poolt, kuidas naabruskonna elanikud tõstsid jällegi nende usaldust.

Lugu hakkas sellest, kui nende kaks tüdrukut mängisid pargis, kui äkitselt neile ligines jalgrattaga võõras mees. Mees ütles neile, et kaotas oma jaki metsaperve ja palus neil aidata tal seda leida.

Meest uskudes, läksid tüdrukud mehega metsa kaasa, et aidata tal leida oma jakk. Kuid kahjuks nad ei teadnud, et 50-aastane mees John Bermingham oli varasemalt süüdimõistetud seksuaalkurjategija. Ta veetis 12 aastat vanglas lapse ahistamise ja 11-aastase tüdruku vägistamise eest.


Samal ajal kui tüdrukud mehele metsa järgnesid, jälgis seda kõike oma aknast kohalik elanik «Viper» (rästik) MacDonald. Arvestades seda, mida ta nägi, sai ta kohe aru, et tüdrukud võivad ohus olla. Ta kutsus oma 16-aastase poja Brandoni ja nad kiirustasid neile järele.

Kui nad mehele ja tüdrukutele järele jõudsid, käsutas ta tüdrukud ohtliku mehe juurest oma naise juurde turvalisse kohta. Seejärel pidas ta mehe kinni ja helistas politseisse.

Kui politsei kohale jõudis, nägid nad, et suur, sõjaväeriietes ja üleni tätoveeringutega kaetud mees hoiab maas kinni kõhna hästi riides meest.

Alles nüüd mõistsid nad, milline kangelane «Viper» oli olnud – tema kiire ja julge tegutsemine hoidis ära kohutava kuriteo. Ühe tüdruku ema avaldas mehele suurt tänu Facebooki postituses, mis kiiresti üle maailma tuntust kogus.

Kahjuks võib lapsi kergesti petta, olgu see siis kommiga või muudel viisidel, sellepärast peaksimegi alati tegutsema, kui märkame midagi ebatavalist.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!