Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Teadlased kinnitavad: kui unustad asju, siis on see märk, et oled ebatavaliselt intelligentne


Foto: Unustamine on täiesti loomulik asi ja see ei tähenda, et Sa oleks rumal. Artikkel avaldatud: 25.02.2020, 0:00.

Kas oled kunagi unustanud oma uue töökaaslase nime? Või kas Sa oled kunagi poodi läinud ja unustanud asja, mille Sa pidid ostma?

Kui seda juhtub tihti, siis võid mures olla, et midagi pole päris õige, kuid ära muretse, see ei tähenda, et midagi oleks valesti.Teadlased on avaldanud uuringu, mis näitab, et inimesed, kes unustavad, võivad tegelikult olla targemad kui sõbrad, kellel on parem mälu.

Toronto Ülikool Kanadas on avastanud, et intelligentsusel ei ole midagi pistmist sellega, kui palju keegi suudab mäletada.

Tavaliselt arvame, et inimesed, kes mäletavad palju asju ja peavad meeles oma sugulaste sünnipäevi, on targad, kuid tegelikult on unustamisest praktiliselt kasu.

Selgub, et paljudel juhtudel on suure pildi haaramine parem nii aju kui ka Sinu ohutuse jaoks, kui kõikide andmete säilitamine.

Tegelikult kirjutab mälu vanad ja tähtsusetud mälestused üle uute ja olulistega. Iga väikse detaili meelespidamine ei ole see, mis muudab meid arukaks.


Tähtis on meelde jätta seda, mis on ees ja keskel, lastes ülejäänul minna.

Seda võib olla lihtsam mõista, kui vaatame näidet isikust, kes suudab meelde jätta inimese näo, kuid mitte nime.

Kindlasti võib see olla piinlik, kuid kui Sa vaatad seda teisest vaatenurgast, võib see olla isegi parem.

Kujuta ette, et oled lõvi savannis, kes peab ümbruskonnal silma peal hoidma, et selles keskkonnas ellu jääda. Teadmine, mis on ohtlik ja mis ohutu, on olulisem, kui meeles pidada kõike, mida selles keskkonnas leidub.

Kuigi parem on meeles pidada igat detaili ja hoomata ka suuremat pilti, siis on üha vähem ja vähem inimesi võimelised seda tegema, kuna kõigile küsimustele vastamine on vaid kliki kaugusel. Ei ole ju tegelikult mõtet näiteks kõigi USA presidentide nimedesid meelde jätta. See info on internetis kohe saadaval.

Kuid see uuring ei tähenda, et peaksid kogu aeg kogu unustama hakkama. Näiteks, kui Sa unustad piima osta, siis pea meeles, et Sinu aju lihtsalt teeb oma tööd.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!