Oma kordumatel lennureisidel, mille jooksul pass on kapsaks lehitsetud, olen alati mõelnud miks vanemad võtavad pikkadele lennu – ja puhkusreisidele kaasa imikuid. Milleks? Ta ei mäleta ju reisist tulevikus midagi, aga samas tekitab vanematele probleeme ja ei lase korralikult puhata, rääkimata lennukis teiste inimeste häirimisele. 

Ärge saage valesti aru – mul ei ole laste vastu mitte kui midagi, aga see on minu jaoks arusaamatu – oleks lapsele vähem stressi ja vanemad saaksid korralikult puhata ning lapsehoidja probleemi ei ole mõtet hakata arutamagi. Kui jätkub vahendeid reisimiseks, siis jätkub ka nädalaks või kaheks lapsehoidja jaoks ning reisid ei tule üle päeva, vaid planeeritakse pikalt ette ehk on aega lahendada ka lapsehoidja probleem.

Teise sordi moodustavad need, kes lähevad nädalasele reisile ja kaasas on vähemalt 10 kotti ning sellega lihtsalt venitavad check-inis tohutult aega. Pole ju mõtet pesumasinat või mis iganes seal kottides on, reisile kaasa võtta.

Reisides ärge olge tüütud ja arvestage ka teistega. Järgnevas galeriis ongi reisijad, kellel on teistest suhteliselt ükskõik ning teevad pika lennureisi veelgi ebameeldivamaks.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10
JÄRGMISTE FOTODE NÄGEMISEKS VAJUTA ALLOLEVAL NUPULE JÄRGMINE.