Rootsis elavat süüria põgenikku Marvin Oulabi süüdistatakse oma Rootsi tüdrukusõbra vastu toimepandud mitmetes jõhkrates kuritegudes, nagu näiteks sundis rootslannat jooma WC-potist vett, vägistas teda kui ka varastas talt suure hulga raha, kirjutab online-ajaleht Sydsvenskani.
Kõik sai alguse rootslanna ja pagulase vahelisest armusuhtest. Malmös elaval rootslannal oli suhe 24-aastase Süüria põgenikuga. Kui naine 2017. aasta mais sooovis süürlasega suhted katkestada, muutus mees agressiivseks ja ähvardas naise tappa.
Ajalehe andmeil saabus sündmuste haripunkt kuu aega hiljem. 7. juunil suudles naine 24-aastase sõjapõgeniku silme ees teise mehega ja see vallandas mehes julma viha, kirjutab veebileht Sydsvenskani.
Samal õhtul sundis mees rootslannat kaamera ees ütlema, et naine on hoor ja seejärel vägistas naise nii oraalselt kui vaginaalselt. Ta ähvardas, et kui naine selle kohta kellelegi räägib, avaldab ta video naise sugulastele.
Reklaam
Üle 5000+ täiskasvanu toote. Kaunid pesud naistele. Hea erootikapood.
loveshop.ee (18+)Vaata tooteidTa alandas naist ka mitmel muul moel, näiteks teda WC-potist vett jooma sundides, kirjutab 24Malmö.
Samal päeval logis ta naise internetipanka ja kandis omavoliliselt naise arvelt enda arvele 64 000 Rootsi krooni ehk umbes 6700 eurot. Mehe enda selgituse järgi oli tal rahale õigus, tuues jultunult põhjenduseks, et too 64 000 krooni on naise poolt temale tehtud moraalse kahju hüvitamiseks.
Mees arreteeriti erinevate süüdistustega 11. juunil ja ta sai naisega suhtlemise keelu kuni käesoleva aasta detsembrini.
Prokurör ütleb, et toimepandud kuritegude eest ootab teda süüdimõistmisel 10 aastat vangistust ja pärast seda Rootsist väljasaatmine.