7 märki, et Su partner petab Sind kellegi teisega. #3 märk on nii ilmselge, aga ikka eiratakse


Foto: Artikkel avaldatud: 25.07.2022, 12:58.

post

Kahtlemise asemel peaksid partnerid üksteist usaldama, aga siiski ei tohiks pead täielikult liiva alla peita, eriti kui märkate partneri käitumises, tegevustes ja reaktsioonides muutusi.

Kui teil on olnud viimasel ajal suhtes rohkem probleeme võrreldes varasemaga, teie partner käitub veidralt ja ebatavaliselt ning seetõttu kahtlustate petmist, siis siinkohal on seitse märki, mis võivad kinnitada teie kahtlusi.

PIKAD TÖÖPÄEVAD

Tõenäoliselt on see üks vanemaid vabandusi. Kui ühel hetkel partner hakkab tegema väga pikkasid tööpäevasid, aga sissetulekud ei kasva, siis see võib olla üks märk, et partneril on keegi teine. Kahtluse kinnitamiseks on kõige parem uurida fakte või julgelt helistada ülemusele ning uurida, kas teie kaaslane on ikka pikalt tööl või mitte.

LÄHEDUSE KADUMINE

See on väga ilmselge märk. Kui ilma põhjuseta kaob lähedus, siis ta võib seda saada mujalt või lihtsalt on teist tüdinenud. On mõningaid erandeid, nagu näiteks teie partner on stressis või teda piinab suur argipäeva probleem, mis paratamatult nõuab tähelepanu, viib tema mõtted mujale ja jätab läheduse ajutiselt teisejärguliseks.

VASTUSED VIIBIVAD

See on väga tähtis märk, eriti praegusel internetiajastul. Teie partner hakkab internetis käituma hoopis teistmoodi võrreldes varasemaga. Näiteks, varasemalt partner vastas sõnumitele kiirelt, aga nüüd pika viivitusega.

See ei pruugi olla märk petmisest, aga keegi või miski segab teda vastamast. Reeglina partnerid teavad, kui kaaslasel on tihedam töögraafik, puudub ligipääs internetile, muutub töö iseloom jms. mis takistab kiiret vastamist.

Kui eelnevalt ei ole saadud sellist infot, siis võib segajaks olla keegi kolmas, kellega hetkel veedab aega või see sama «keegi kolmas» saab suurema tähelepanu ning talle vastatakse kiiremini kui teile.

BOONUSENA: Kui toimub käitumismustri muutumine ka tehnika kasutamises – ta ei jäta hetkekski oma telefoni üksinda, hakkab kasutama paroole või/ja muutnud ära paroolid, varjab oma Facebook’i profiili jne., siis ka see on märk, et miskit on valesti.

DUŠŠ PÄRAST KOJU JÕUDMIST

Kui tavaliselt partner käis dušši all vahetult enne magama minekut, aga nüüd koheselt pärast koju jõudmist, siis see võib tähendada, et inimene proovib endalt maha pesta teiste inimeste parfüüme jms.

PÖÖRAB ROHKEM TÄHELEPANU VÄLIMUSELE

Kui Teie partner hakkab rohkem pöörama tähelepanu oma välimusele, siis see võib tähendada, et ta soovib olla atraktiivsem teistele või tal on juba keegi teine, kellele proovib avaldada rohkem muljet.

OOTAMATUD KINGITUSED

Partner ei ole kunagi teinud kingitusi, aga nüüd äkitselt hakkab tegema. See on väga habras märk.

Üheltpoolt võib see tähendada, et partner on Teid petnud ning nüüd loodab kingitusi tehes kergendada oma südametunnistust, teisalt võib see tähendada, et partner on Sinusse rohkem armunud.

UUED VÕTTED VOODIS

Kui partner käitub voodis teistmoodi võrreldes varasemaga, siis peaksite teadma, kust sellised «nipid» äkitselt tulid. Võib-olla õppis neid internetist, kuulis sõbralt, aga võib-olla hoopis oma uuelt armukeselt.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!