6 põhjust miks panna soolalamp oma magamistuppa. Nr 4 veenab sind kindlasti


Foto: Soolalambil on tervisele väga positiivne mõju ja see aitab erinevate tervisehädade vastu. Artikkel avaldatud: 17.02.2021, 3:47.

Enamik inimesi teab, et sool võib meie tervisele väga kahjulik olla, kui me seda mõõdukalt ei tarbi, kuid kas teadsid, et soolalamp võib Sinu tervisele väga kasulik olla?

See on seotud asjaoluga, et kõik asjad meie keskkonnas eraldavad positiivseid ja negatiivseid ioone. Positiivsed ioonid on pärit tehnilistest seadmetest, nagu mobiiltelefonid, arvutid ja televiisorid.

Kui meie kehad puutuvad pikema aja jooksul kokku positiivsete ioonidega, võivad need põhjustada tõsist stressi, ärevushäireid, füüsilist ebamugavust ja paanikahooge.

Tark oleks tehnikaseadmetega pikemalt kokku mitte puutuda, kuid tegelikkuses paljud inimesed seda ei suuda, kuid siin tuleb appi lihtne ja taskukohane alternatiiv: soolalambid.

Paljud inimesed räägivad nendest lampidest saadud kogemustest, sest need vähendavad stressi ja parandavad ka Sinu tervist.

Loe edasi, et teada saada, mida nad väidavad.

1. Õhu puhastamine

Soolalambitootjad väidavad, et nad eraldavad kõrge kontsentratsiooniga negatiivselt laetud ioone, mis tapavad baktereid. See tähendab, et nad eemaldavad toksiine ja muudavad õhu hingamiseks puhtamaks.

2. Võitleb haigustega

Meid iga päev ümbritsev elektriväli on meie immuunsüsteemile raskeks koormaks. See võib tõsta vererõhku ja üha rohkem uuringuid näitab, et see põhjustab vähki.

Soolalambid väidetavalt neutraliseerivad selle ohtliku kiirguse. Mõned inimesed on isegi väitnud, et soolalambid aitasid ravida nende kroonilisi peavalusid.

3. Positiivselt laetud ioonide vastu võitlemine

Nagu juba mainitud, pommitatakse meid iga päev positiivselt laetud ioonidega. Soolalambid võivad selle vastu töötada, sest nad kiirgavad «head» kiirgust, mis väidetavalt nõrgendab nende positiivselt laetud ioonide negatiivseid mõjusid.

4. Aitab Sul tunda end tervemana ja tasakaalukamana

Lisaks võimalikele bakterite tapmisele ja positiivselt laetud ioonide kõrvaldamisele sisaldavad soolalambid kuni 84 erinevat mineraali, mis aitavad parandada Sinu tervist ja Sul lihtsalt on parem olla!

5. Annab Sulle energiat

Negatiivselt laetud ioonid ei paranda ainult Sinu meeleolu, vaid aitavad parandada ka aju verevoolu. See muudab Sind ärksamaks ja aitab Sul keskenduda, et saaksid oma keskkonnas paremini reageerida. Tervislikel mõtetel on organismile positiivne mõju, mis muudab Sinu igapäevaelu palju lihtsamaks.

6. Aitab Sul paremini magada

Kui paned soolalambi oma magamistuppa, võivad mineraalid ja negatiivselt laetud ioonid aidata Sul kiiremini magama jääda ja saavutada sügavama ning rahulikuma une.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!