Pane käsi rusikasse ja saad enda kohta teada seda…


Foto: Artikkel avaldatud: 27.10.2023, 0:00.

Enamik inimesi teab, et kehakeel paljastab teise isiksuse kohta palju, aga kas Sa teadsid seda, et kuidas Sa käsi rusikasse paned, räägib samuti Sinu kohta palju.

Pane käsi rusikasse ja vaata, millise pildiga sarnaneb see kõige rohkem.

1. Pöial rusika sees

Mida inimesed Sinust mõtlevad:

Inimesed armastavad Sinu entusiasmi, loovust ja intelligentsust. Paljud inimesed arvavad, et oled ettevaatlik ja Sinu elu on rahulik ja harmooniline.

Sinu tõeline isiksus:

Sa üritad mitte kellelegi haiget teha ja Sa oled üsna vaikne. Sulle meeldib olla sõpradega ja Sa hindad lojaalseid ning ausaid inimesi.

Sinu armuelu:

Sa tahad rahulikku ja harmoonilist suhet. Sa ei taha oma partnerile haiget teha ja väldid draamasid nii palju kui võimalik.

2. Pöial sõrmede peal

Mida inimesed Sinust mõtlevad:

Sa oled karismaatiline ja andekas ning kõik hindavad Sinu lahkust. Sul on eluterve enesehinnang ning Sa oled tähelepanelik ja paindlik.

Sinu tõeline isiksus:

Sa väldid asju, mis Sulle haiget võivad teha. Sa väldid riske ja Sul on suured ootused. Inimestele meeldib Sinuga koos olla ja Sa naudid nende seltskonda.

Sinu armuelu:

Sa ei ole esimene, kes andestama tõttab. Sind kummitavad mälestused minevikust. Sul on raskusi enda avamisega ja Sa kardad haiget saada.

3. Pöial nimetissõrme all

Mida inimesed Sinust mõtlevad:

Sul on aktiivne kujutlusvõime. Sa oled ka helde ja sõbralik. Sul on suurepärane huumorimeel ja inimesed on alati Sinu ümber. Mõnikord võid olla kannatamatu ja kangekaelne.

Sinu tõeline isiksus:

Sa hindad ausust ja lahkust ning Sa oled südamlik ja lugupidav inimene. Mõnikord kasutavad inimesed Sinu lahkust ära, kuid Sa saad kiiresti aru, kes Sinu tõelised sõbrad on.

Sinu armuelu:

Armastus on Sinu jaoks kõige püham ja parim asi siin ilmas. Sa järgid oma unistusi ja Sinu jaoks on kõige tähtsam leida keegi, kes Sind tõeliselt armastab.

Ma ei tea, kuidas see töötab või on mingi uuring selle taga, kuid minul tabas see kümnesse. Kuidas Sinul läks?

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!