Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.See noor ja kena rootslanna pooldas pagulasi, aga siis juhtus see. Nii kurb …


Foto: Tema nimi on Elin Krantz. Fotol oli ta 27-aastane Rootsi modell, kes oli multikultuuri tugev pooldaja ja üks eestvedajatest. Tõenäoliselt oleks ta oma arvamust pagulastest muutnud, kui ta oleks alljärgneva üle elanud. Artikkel avaldatud: 19.12.2023, 0:00.

27-aastane Rootsi modell Elin Krantz (fotol) oli pagulaste ja multikultuuri tugev pooldaja ja eestvedaja. Ta oli Facebook’i grupi «Meile meeldib mitmekesisus» liige, ta nimetas end multikultuurseks inimeseks ja toetas sisserännet kolmandatest maailma riikidest oma kodumaale Rootsi.

Tõenäoliselt oleks Elin Krantz oma arvamust pagulastesse muutnud, kui ta oleks järgneva õnnetuse üle elanud. Need põhimõtted, mida ta järgis ja toetas, said talle saatuslikuks 2010. aasta 26. septembril. Sel päeval muutus kõik – Elin Krantz vägistati ja tapeti Rootsi põgenenud 23-aastase Etioopia pagulasest immigrandi poolt.

Ephrem Tadele Yohannes nime kandev pagulane (allolev foto) saabus Rootsi USA-st, kus ta oli eelnevalt sooritanud mitmeid kuritegusi. Rootsi jõudes põhjendas oma saabumist rassismiga, öeldes, et USA-s teda kiusati nahavärvi pärast, aga tegelikkuses oli mees paadunud kurjategija.

Rootsi võimud tulid mehele vastu, andes talle pagulase staatuse. Selle asemel, et Rootsi riiki tänada, sooritas mees väga jõhkra kuriteo, vägistades ja tappes noore rootslanna, kes oli tuline pagulaspoliitika toetaja.

Kuriteo sooritas 26. septembri hommikul kell neli, kui trammiga koju sõites Ephrem Tadele Yohannes märkas trammis piltilusat blondi rootslannat. Ta jälitas Krantzi ning pimedasse metsatukaga parki jõudes immigrant ründas ja vägistas naise.

morv

Fotol Ephrem Tadele Yohannes. Keskmisel fotol näha ka trammist väljuv Elin Krantz, kellel ei ole õrna aimugi, et teda jälitab kurjade kavatsustega Aafrika immigrant. Kui soovid rohkem pildimaterjali, siis seda leiab Google pildiotsingu vahendusel, mis asub SIIN (TÄHELEPANU: Viitel olevad fotomaterjalid võivad olla häirivad!)

Yohannes kasutas niipalju jõudu, et Krantz olevat saanud juba peksmise tagajärjel paranematu ajukahjustuse. Võimude sõnul oli ohver ülekere sinine ja isegi vagiinas olid eluohtlikud verevalumid.

Pärast vägistamist lohistas mees surnukeha läbi pargi lähedal asuvasse kivihunnikusse ning põgenes sündmuskohalt. Õnneks tänu trammides olevatele kaameratele jõuti kurjategijale kiirelt jälile ning mees vahistati.

Karistuseks määrati mehele 16 aastat vangistust ja eluaegne Rootsi sisenemise keelt. See ei ole isegi maksimumkaristus – Rootsis on võimalik määrata maksimaalselt kuni 18 aastat vangistust.

Kuna Rootsi on multikultuurne riik, siis seetõttu avalikus meedias ei kasutatud kordagi sõna «pagulane», «immigrant» või üleüldse ei viidatud rahvusele, nahavärvile ega avalikustatud ka nime.

Rootsi meedia soovib immigrante ja pagulasi näidata kui rahumeelseid inimesi, keda tuleb aidata ja austada ning seetõttu kasutati meedias mõistet «23-aastane mees». Ainult tänu internetile jõudis mõrvari nimi kui ka päritolu ja staatus avalikkuseni.

Ka Rootsi riigil endal on pagulas-propagandas väga suur roll. Näiteks Rootsi valitsuse poolt tellitud ja täielikult rahastatud muusikavideo Blanda Upp (tõlkes Segame kokku) eesmärk oli just multikulturismi ja immigratsiooni populariseerimine.

Sarnaselt Rootsile on väidetavalt ka Saksamaa politsei maha vaikinud immigrantide kuritegusi. Näiteks sel aastavahetusel Kölnis ja teistes linnades toimunud seksuaalrünnakute ulatust prooviti näidata tegelikkusest väiksemana, kirjutab ERR.ee.

Avalikkusele anti valeinformatsiooni, aga tegelikkuses oli rünnakutelaine tunduvalt ulatuslikum. Mahavaikimise põhjuseks oli taaskord asjaolu, et enamus ründajaid ja ahistajaid olid eelkõige pagulastest immigrandid ning ka võimud on tunnistanud seost suurenenud seksuaalrünnakute ja migrantide arvu vahel.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!