See naine loobus tööst, et toita oma 36-aastast kallimat rinnaga. Mees on rõõmsam kui kunagi varem!


Foto: Artikkel avaldatud: 29.10.2023, 0:00.

Naine loobus oma tööst, et imetada 36-aastast kulturistist poiss-sõpra. Ta enda sõnul rinnaga toitmine loob maagilise sideme nende vahel.

Kõik algas sellest, kui Jennifer Mulford soovis luua rinnaga toitmise suhet ning mainis seda ideed ka oma kallimale, 36-aastasele Brad Leesonile.

«Talle oli see nagu välk selgest taevast. Ta küll ei öelnud seda mulle, aga ma sain tema häälest koheselt aru, et ta oli küll ehmunud, aga siiski põnevil ja uudishimulik,» ütles naine veebilehele the Sun antud intervjuus.

«Sel hetkel mõistsin, et mul on nüüd partner kogu eluks. Me mõlemad tahtsime sama asja ning rinnaga toitmine on see, mis loob meie vahele maagilise suhte,» lisas Jennifer.

LOOBUS TÖÖST

Naine pidi loobuma tööst, sest keha petmiseks tuleb toita meest iga kahe tunni tagant. Ta ütles: «Tegin väikese pausi oma tööst. Ma loobun hetkel kõigest ja pühendun ainult rinnaga toitmisele, et see lõpuks ka õnnestuks»

Ka Brad on üliõnnelik ning särab kui päike. Kuna ta on kulturist, siis loodab, et rinnapiim aitab kiirendada ta lihaste arengut ning nii saab uhkema ja maskuliinsema torso, millega lööb pahviks oma kaaskondlased, teised jõusaalihundid ning tülikad konkurendid.

rind

TÄISKASVANUTE RINNAGA TOITMISE SUHE

See ei ole midagi uut ja seda tuntakse ka nime alla kui täiskasvanute rinnaga imetamine. Need suhted võivad tekkida, kui paar saab lapse, sest siis ema annab ka piima.

Teistel juhtudel saab rinnapiima teket esile kutsuda ka kunstlikult. Selleks peab regulaarselt «kuivalt» imetada niikaua kuni hakkab erituma piima, aga siiski see toimub ainult siis, kui naine on varasemalt vähemalt korra sünnitanud.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!