DNA-testid tõestavad, et endisel postiljonil on üle 1300 sohilapse


Foto: DNA testid tõestasid, et endine postiljon on enam kui 1300 lapse bioloogiline isa. Artikkel avaldatud: 24.10.2017, 13:50.

Tennessee perekonna palgatud eradetektiiv avastas šokeeriva tõe, et 87-aastane endine postiljon on enam kui 1300 sohilapse isa.

Uuring, milles on 15 aasta jooksul kogutud tuhandeid DNA proove ja ütlusi, tõestab lõpuks, et mees on selles piirkonnas sõna otseses mõttes tuhandete laste isa.

«Turvaseks ei olnud tol ajal väga populaarne,» ütles ta oma kaitseks kohalikele reporteritele.

«Mul pole midagi häbeneda. 60-ndad olid vanad head ajad ja ma tegin suurepäraselt Johnny Cash’i järele, mis naistele väga meeldis,» selgitas ta.

«Mõned isegi arvasid, et ma olengi Johnny Cash,» meenutab ta naeratades. «Ma ei tea, kas nad tõesti seda uskusid või nad üritasid ennast selles veenda, aga kes olin mina, et kiirest kähkukast ära öelda?» tunnistas ta.

Eradetektiiv Sid Roy ei oleks kunagi arvanud, kuhu see tühjast kohast lõpuks 15 aastane uurimine välja viib.

«See kõik algas 2001. aastal, kui kaks meest, kellel polnud üksteisega midagi pistmist, palkasid mind oma bioloogilise isa leidmiseks. Ma olin pärast mõningast uurimist väga üllatunud, kui mõistsin, et mõlemad mehed pärinevad samast isikust,» selgitas ta.

«Saladuseloor hakkas lahti rulluma ja see muutus minu isiklikuks missiooniks. Kui mul tekkis vaba aega, siis uurisin, kas võib olla teisigi juhtumeid sellega seoses.»

«Lõpuks, kui DNA testid läksid tõesti odavaks ja hõlpsasti kasutatavaks, aitas see mul viimastel aastatel palju infot koguda,» tunnistas ta.

Eradetektiiv ütleb, et vana mehe lapsed ei kavatse vanamehe vastu kohtumenetlust algatada.

«Enamik inimesi, kes tõest teadlikud on, ei taha, et see info avalikuks tuleb ja soovisid ütluste andmisel anonüümseks jääda,» selgitab ta.

«Väljatulnud tõde võib paljud perekonnad lõhkuda ja see pole nende aastate jooksul tehtud uuringu eesmärk. Kõik, mida ma tean, on see, et enamik inimesi on rõõmsad, et nad tõde teavad ja ei pea vana mehe vastu mingit vimma,» tunnistab ta.

Kuigi DNA testide tulemuste ja tunnistuste põhjal on endine postiljon enam kui 1300 lapse bioloogiline isa, siis Sid Roy usub, et neid võib olla palju rohkem.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!