Aafrika küla terroriseerib homo-paavian, kes on vägistanud juba 5 meest.


Foto: See gei-paavian on rünnanud juba 6 meest. Lastele on ennetavalt selga pandud kleidid, kuniks paavianiga midagi ette võetakse. Artikkel avaldatud: 10.11.2020, 0:00.

Aafrika küla hoiab terrori all paavian, kelle seksuaalne orientatsioon on suuresti murettekitav külas elavatele meestele. Suurele meessoost paavianile meeldib väidetavalt kobada ja karata mehi.

Viimase nädala jooksul on see konkreetne paavian rünnanud rohkem kui kuut küla meest. Paavian ründab möödujaid, kes ei suuda metsiku looma jõule vastu saada.

Üks paaviani ohvritest ütles: «Ma arvasin, et ta tahab mind tappa, kuid varsti mõistsin, et ta tahab mind hoopis vägistada.»

Viis küla meest viidi haiglasse pärast seda, kui nad kaebasid ägeda valu üle tagumikus. Paavian, keda kutsutakse Somiziks, rändab tavaliselt üksi.


«Paavian võib olla heidik, kelle tema kari minema kihutas. See võib olla põhjus, miks ta rändab üksi, kuid miks ta ainult mehi ründab, paneb mind väga imestama. Minu 20 aastase praktika jooksul pole varem sellist asja ette tulnud.» tsiteeris Sundiatapost Lizzie McKenzie’t.

Lastele on külas ennetavalt selga pandud kleidid, kuniks gei-paavianiga midagi ette võetakse.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!