Need on 6 suurepärast telefonisaladust, millest vähesed inimesed teavad


Foto: Nutitelefonid peidavad endas saladusi, mida paljud veel ei tea. Sellest artiklist saad teada. Artikkel avaldatud: 28.09.2017, 11:58.

Pole saladus, et elu muutub lihtsamaks, kui Sul on käes telefon. Erinevad rakendused aitavad Sind ja säästavad Sinu väärtuslikku aega erinevates olukordades, kuid Sinu lemmikvidinal on palju funktsioone, mida Sa pole veel võib-olla avastanud või kuulnud.

1. Kiire laadimine

Kui Sinu telefoni aku hakkab tühjaks saama ja Sul pole palju aega oodata, siis lennurežiimis toimub laadimine palju kiiremini.

2. Teksti kiire kustutamine

Sa ei pea kustutamisnuppu peal hoidma, vaid iPhone’i ja iPad’i omanikud saavad funktsiooni tühistamiseks kasutada raputamist, et kogu sisestatud tekst kohe kustutada. Lihtsalt raputa telefoni ja vajuta «Undo» ja juhtub ime.

3. Hüpikreklaamide peatamine

Need tüütud reklaamid ilmuvad pidevalt, kui kasutame erinevaid rakendusi. Kui Sa ei taha reklaamivaba äpi eest maksta, siis on lihtne reklaamide lõpetamise võimalus: lülita seade lennurežiimile ja naudi segamatult oma lemmikrakendusi.


4. Salvesta veebileht

Väga tihti avame brauseri vahelehel raamatu või artikli, et seda hiljem lugeda, kuid ei saa seda näiteks teha halva levi tõttu. Huvipakkuv tekst on kadunud ja tuju on rikutud.

Head uudised! Androidi-omanikud saavad nüüd salvestada mistahes interneti sisu, et seda veel lugeda – vajuta lihtsalt nuppu «Laadi alla» ja naudi oma lugemist.

5. Määra muusika jaoks unetaimer

Sa ei pruugi seda teada, kuid telefoni taimeril on väga hea omadus, mida kõik muusika- või audioraamatu armastajad hindavad. Kellaaja rakenduses sisseehitatud unetaimeriga saad määrata vajaliku aja ja helinate loendist vali «Lõpeta esitus». Nüüd saad hõlpsalt magama jääda ja muusika ei häiri Sind kogu öö. Telefon lülitab selle automaatselt välja.

6. Ühenduse parandamine

See trikk aitab iPhone kasutajatel parandada oma võrguühendust, kui selle levikvaliteet ei ole hea. Sisesta kombinatsioon *3370#, et kõnekvaliteeti parandada. Funktsiooni väljalülitamiseks sisesta #3370#.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!