Naine teeskles üheksa kuud rasedust, et mees teda maha ei jätaks. Seejärel valetas mehele, et gängsterid lõikasid talt lapse välja


Foto: Naine teeskles, et on rase ning kui sünnitusmajja «läks» keisrilõikele, siis langes ta organidoonorlusega tegelevate gängsterite inimröövi ohviks, kes lõikasid ta lapse välja. Artikkel avaldatud: 02.10.2018, 20:48.

37-aastane kolumbialanna Antonela Milena Padilla väitis oma mehele, et on rase ja nad saavad lapse. Aga tegelikkuses naine teeskles rasedust, et mees teda maha ei jätaks, kirjutab veebileht the Sun.

Raseduse teesklemiseks kasutas lihtlabaseid patju. Iga kuu kõhu suurendamiseks täitis padjakotte ühe rohkem või kasutas suuremaid patju ning ultrahelipildi printis välja internetist, mida näitas nii omale mehele, perele kui ka sõpradele.

Mees, pere ega tuttavad ei kahtlustanud võltsrasedust kordagi, vaid vastupidiselt muutusid päev-päevalt üha ootusärevamaks. Nende endi sõnul ei läinud mees kordagi naisega kaasa, kui viimane väitis, et läheb haiglasse kontrolli ja testidele.

Samuti kõht olevat olnud natuke väiksem, aga pere sõnul mõningatel rasedalt ei olegi suurt kõhtu ning mees küll
magas naisega koos, aga ei olnud kordagi kõhtu katsunud ega püüdnud lapsega läbi kõhu sidet lüüa.

PETUSKEEM VÕTMAS VÄNGEMAT SUUNDA

Petuskeem muutus veel uskumatuks ja tähelepanuväärsemaks päeval, mil naine ütles mehele, et tavapärast sünnitust ei toimu vaid tehakse keisrilõige ja ta peab minema haiglasse. Too päev oli määratud laupäevasele päevale.

Padilla lahkus kodust kell 10:00 hommikul, väites, et suundub kliinikkusse. 9 tundi hiljem kell 19:00 saabus Padillalt perele kauaoodatud kõne, aga paraku mitte nii rõõmsates toonides.

Naine väitis, et haiglasse läks ta punase, kiirabiautot meenutava bussiga, kus pakuti abi, aga tegelikkuses oli tema väidete kohaselt see lõks.

Ta väitis, et pärast bussi sisenemist kadus tal koheselt pilt ning ärkas alles kell 9 tundi hiljem kell 19:00 linnaääres asuva supermarketi lähedal ja mõistis, et teda on röövitud ja tal ei ole enam last kõhus.

Koheselt helistas oma mehele ja perele ning ütles, et teda rööviti gängsterite poolt, kes tegelevad salakauba organidoonorlusega ja nad olevat lõiganud ta seest välja lapse, et last müüa organidoonoriks.

Pere, kes muretses Padilla tervise kui ka lapse pärast, läksid viivitamatult naisele järgi ja viisid ta kohalikku Nino jesus de Soledad haiglasse, kus šokeeritud meditsiinitöötajad kutsusid koheselt politsei, et selgitada välja röövlid.

Saabunud konstaablid hakkasid peagi naise loos kahtlema, eriti pärast seda, kui arstide esimesel läbivaatamisel selgus, et naisel puuduvad õmblused ja operatsioonijäljed.

Veel enam. Ka veretest näitas, et naine ei ole kunagi olnud rase ning verest ei leitud ka uimastite või narkoosi kasutamise jälgi.

Ka täpsemad günekoloogilised uuringud ja veretestid kinnitasid eelnevat ning saadi teada, et naine teeskles võltsrasedust, et mees teda maha ei jätaks.

Politseinikele antud vabandused ei olnud piisavad, vaid teda sooviti ülekuulata ja esitada süüdistus avalike ressursside raiskamise eest.

Ülekuulamisele naine ei jõudnudki, sest juba pühapäeva öösel kell 3 hommikul, kaks tundi pärast vereanalüüside tulemuste selgumist, naine põgenes haiglast ja tema asukoht on siiani teadmata.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!