Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Naine tabas abikaasa petmiselt, aga põhjus selle mehe truudusetusest paneb Sind kukalt kratsima!


Foto: Mure partneri pärast. Mitmed aastakümneid koos veetnud abikaasad on öelnud, et peaaegu igas suhtes tulevad ajad, kui partneril tekib kiusatus petta, vaatamata sellele kui suurpärane või täiuslik nende abielu ka ei oleks. Aga, kas alati on süüdi see, kes petab või hoopis igal lool on kaks poolt? Järgnev mõtlevapanev lugu võib anda sellele vastuse. Artikkel avaldatud: 18.12.2023, 0:00.

Kas oskaksid öelda ühe hea põhjuse ja anda vastuvõetava selgituse, kui oleks täiesti normaalne magada kellegi teisega peale enda abikaasa? Alljärgnev lugu, olgu see väljamõeldud või mitte, võib ehk see põhjus olla.

Kõige pealt tuleb teha selgeks, et truudusetus on vale ja valus. Kuid enne, kui me läheme näpuga näitama ja halama, kuidas see täielikult teise partneri süü on, peaks igaüks enne peeglisse vaatama ja andma oma partnerile või abikaasale võimaluse öelda, miks ta seda tegi?

Kas me oleme valmis kuulama mida iganes neil selle kohta öelda on? Selleks loe alljärgnevat lugu.

Naine tuli varem töölt koju ja leidis oma kalli abikaasa magamistoast armatsemas väga atraktiivse noore naisega. Ja nagu ette võib kujutada, oli naine nähtust väga häiritud.

«Sa oled lugupidamatu siga!» hüüdis ta. «Kuidas Sa julged seda mulle – ustavale abikaasale ja oma laste emale nii teha? Ma jätan Su maha! Ma tahan lahutust!»

«Pea hoogu kallis. Las ma vähemalt selgitan, mis juhtus,» vastas mees.

«Hästi ma kuulan,» lisas naine läbi pisarate, «aga need on tõenäoliselt viimased sõnad, mis Sa mulle öelda saad!»

Ja mees alustas: «Noh, ma istusin autosse, et sõita koju, ja see noor daam siin küsis minult küüti. Ta tundus nii kurb ja kaitsetu, et mul hakkas temast kahju ja lasin ta autosse. Märkasin, et ta oli väga kõhn, ei olnud hästi riides ja oli pesemata.

Ta ütles mulle, et ta ei ole kolm päeva söönud! Niisiis ma tõin ta koju ja soojendasin talle enchiladas’id, mis ma Sulle eile õhtul südamest tegin, aga neid Sa muidugi ei söönud, sest need pidid olema ühed kohutavamad enchildadad, mida Sa eales saanud ja lisaks kardad kaalus juurde võtta, kuna tööl olles Sa ei meeldiks enam oma klientidele, ülemustele ega töökaaslastele ja nii võid kaotada oma töö.»

See vaene tütarlaps sõi need hetkega ära. Kuna tal oli ka vaja ennast pesta, siis saatsin ta dušši alla. Samal ajal kui ta pesi, märkasin ma, et tema riided olid mustad ja auklikud ning ma viskasin need minema.

Pärast pesus käimist vajas ta uusi riideid ja ma andsin talle Sinu kallid teksad, mis Sul juba paar aastat kasutult kapis seisavad, kuna Sa ütlesid, et need on liiga kitsad ja väitsid, et ma ostsin Sulle meelega kitsad püksid, et vihjata sellele, et oled paks.

Ma andsin talle ka sinu aluspesu, mis ma sulle meie aastapäevaks kinkisin, aga mida Sa ei kanna, sest ütled, et mul ei ole hea maitse.

Leidsin ka seksika pluusi, mis mu õde sulle jõuludeks saatis, mida Sa ei kanna lihtsalt mu õe kiusamiseks. Ma annetasin ka need saapad, mis sa kallist butiigist ostsid ja ei kanna, kuna kellelgi töö juurest on täpselt samasugune paar.»

Mees tõmbas kiirelt hinge ja jätkas: «Ta oli nii tänulik mulle mõistmise ja abi eest ning kui ma teda uksest välja saatsin, pöördus ta pisarsilmil minu poole ja ütles: «Palun… kas teil on äkki midagi muud, mida Teie naine ei kasuta?» Ja siis uksel olles meenuski mulle, et tõesti on siin kedagi, midagi või siis pigem keegi, keda mu naine ei kasuta enam aastaid ning on ammu oma peast välja visanud …»

Räägitakse, et enamik mehi muutuvad truudusetuks kui nad tunnevad ennast mitte armastatud või piisavalt hinnatud. Armastus kaob kui tuhk tuulde.

Kas see on mõistlik põhjus või on see lihtsalt väiklane vabandus, et õigustada oma truudusetust või see on hoopis lugu, milles peitub ka igapäevane märkamata jäänud point? Mida arvad Sina?

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!