Šokeeriv: surnukuuri töötaja rasestus… Laibast!


Foto: Artikkel avaldatud: 29.11.2023, 13:56.

Ei saa väita, et see on uus nähtus. Seda nimetatakse nekrofiiliaks: mees või naine soovib kirglikult surnud inimesega vahekorda astuda. Seda nähtust on mainitud juba Vana-Egiptuse kirjutistes ja kujutatud erinevatel piltidel. Kuulsaim kujutis sellest nähtusest on Moche tsivilisatsioonist 100 aastat e Kr.

Nekrofiilia algab ebatavalisest seksuaalsest hälbest, mis avaldub sugutungina laipade vastu. Psühhiaatrid Jonathan Rosman ja F. I. Resnick avaldasid oma uurimuse 1989. aastal, märkides, et peamine põhjus selliseks tegevuseks on partner, kes vastu ei hakka.

Mõnedes riikides nagu Uus-Meremaal, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Brasiilias ja Suurbritannias on olemas seadused, mis käsitlevad seksuaalvahekorda surnuga kuriteona.

Naine nimega Felicity Marmaduke, Lexingtonist, töötas linna surnukuuris ja võttis oma tööd väga tõsiselt ning mingeid nähtavaid probleeme ei paistnud tal olevat.


Aja jooksul tekkis naisel meeldivus surnud meeste vastu, kes tema osakonnas viibisid. Ta hakkas rahuldama oma ihasid nende peal.

Ühel päeval meeldis naisele väga ühe mehe laip. Ta avastas, et laibal tekkis tahtmatu erektsioon ja ta astus 38-aastase surnuga vahekorda otse surnute ülevaatamiseks mõeldud laual. Hiljem tunnistas naine, et koges vahekorrast võimast orgasmi. Paar nädalat hiljem jäid naisel päevad hiljaks.

Õudusega tegi ta igaks juhuks rasedustesti – ja see oli positiivne! Felicity oli kindel, et rasedaks sai ta jääda ainult surnud mehest, kuna kogu selle aja jooksul ei olnud tal muid vahekordi elava mehega.

Naine tunnistas oma günekoloogile, et oli vahekorras surnud mehega ja muid seksuaalsuhteid tal kellegi teisega ei olnud.

Arst teatas kuuldust politseile ja naine arreteeriti samal päeval. Kohus mõistis F. Marmadukele surnukeha rüvetamise ja nekrofiilia eest $ 250,000 trahvi.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!