6-erinevust-meestes
Tõelist armastust leida ei ole üldse lihtne. See on isegi raskem kui olla koos kellegagi teadmata, kas see suhe on õige või mitte. Kas see on sinuga juhtunud? Mõtled sa, kas see mees on sinu jaoks see õige?

Kui sa küsid neid küsimusi endalt korduvalt, siis heida pilk kuue suurima erinevuse vahele mehes, kes sind tõesti armastab, ja mehes, kes ainult raiskab sinu aega.

LUGUPIDAV VS SALLIMATU

Kui sinu partner sind tõesti armastab, siis ta austab ja hindab tugevalt sinu arvamust. Samas on mehi, kes pidevalt ütlevad, et sinu otsused on valed, või lihtsalt on nõus laskma sul arvata, mida tahad, kuid usuvad, et nende arvamus on tähtsam kui sinu oma.

JULGUSTAV VS KONTROLLIV

Kui sinu partner on tõesti see õige, siis ta alati julgustab sind proovima uusi võimalusi ja kogemusi. Veelgi enam, ta tutvustab sulle uusi asju, kuid ta kunagi ei sunni sind millekski, mida tehes sa ennast ebamugavalt tunneksid.

AUS VS JULM

Siirad mehed, kes armastavad, räägivad oma partnerile alati tõtt. Näiteks kui küsida temalt, kuidas sa teatud riietuses välja näed, ja kui ta ütleb, et sa peaks seda muutma, ei tähenda see, et tal on halvad kavatsused. Ta on lihtsalt aus. Teiselt poolt, kui ta pidevalt vihjab sulle, kuidas kaalust alla võtta, kui ta solvab asju, mis sulle meeldivad, või sinu stiili, siis see tähendab, et ta ei austa sind üldse.

HELL VS KLAMMERDUV

Partner, kes sind pidevalt kontrollib ja kellel on pidev vajadus ennast veenda kohaga sinu elus, võib olla indikaatoriks, et ta keskendub rohkem endale kui sulle. Kui teie partner käitub niimoodi, siis see tähendab, et tal on emotsionaalsed probleemid ja et ennast hästi tunda, peab tundma ennast vajatuna kogu aeg. Usaldusväärne partner, kes sind tõeliselt armastab, näitab seda välja nii emotsionaalselt kui füüsiliselt, kuid ta ei ole klammerduv.

KAITSEV VS OMASTAV

Kaitsta kedagi, kellest sa hoolid, on täiesti loomulik. Hoides tema kätt ümber oma õla, kui sa oled väljas lõbutsemas on suurepärane . Kui ta takistab sul kuskile üksi välja minna või kui ta hakkab tüli kiskuma teiste meeste pärast, kes sind ümbritsevad, tähendab see, et ta on omastav tüüp ja sa ei pea taluma sellist negatiivset energiat oma elus.

TÕSINE VS HUVITATUD

Mees, kes on sinust ainult huvitatud, tahab rääkida ainult siis, kui see talle mugav on. Kui suhe on alles värske, siis tundub see täiesti normaalne. Kui olete juba käinud mõnda aega kohtamas ja ta ikka räägib sinuga ainult siis, kui ta leiab, et see hetkel on asjakohane, siis ta ilmselt ei ole armunud. Kui ta on siiralt armunud, siis leiab ta alati aega, et olla sinuga, isegi kui see ei ole tema jaoks kõige mugavam.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!