Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.91-aastane mees annab perearstile spermaproovi – 3 päeva hiljem selgub šokeeriv uudis


Foto: 91-aastane mees pöördus oma perearsti juurde, kontrollimaks tervislikku seisundit ja andis proovid. 3 päeva hiljem saab ka kõike näinud arst šokeeriva uudis. Artikkel avaldatud: 09.08.2023, 0:00.

See ei ole uudis, et vananedes hakkavad tekkima igasugused erinevad terviseprobleemid ja see 91-aastane mees ei ole erand. Ta külastas perearsti, et kontrollida oma tervislikku seisundit. Selleks määrati üldine tervisetest, mis hõlmas endas ka spermaproovi.

Arst ulatas mehele topsi ja ütles: «Võtke see tops koju kaasa ja tulge hiljemalt 3 päeva pärast tagasi koos prooviga».

3 päeva pärast mees naaseski ja andis arstile topsi, mis oli täiesti puhas ja sama tühi kui eelmisel päeval. Arst vaatas imestunult tühja topsi ja küsis: «Mis juhtus?».

Vanamees selle peale vastas: «Noh, asi on selline, et kõigepealt proovisin oma parema käega, aga mitte kui midagi. Siis vasaku käega, aga ikka mitte midagi. Siis palusin abikaasat.

Ka tema proovis parema kui ka vasaku käega ning jällegi mitte midagi. Proovis ka suuga. Kõigepealt proteesidega, siis ilma ja ikka tulemusteta. Viimases hädas kutsusime appi naabrinaise Arleeni. Ka tema proovis nii ühe kui ka mõlema käega, isegi kaenlaalusega ja pigistas ka oma põlvede vahel, kuid siiski mitte midagi.»

Arst oli šokeeritud. Tema silmad olid imestusest suured kui tõllarattad ja peale väikest pausi küsis: «Kas ma kuulsin õigesti, et te küsisite selle jaoks abi oma naabrinaiselt?».

Selle peale vastas mees, lai naeratus näol: «Jah loomulikult. Me ei suutnud ju ise topsi avada.»

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!