Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Magades saad kogemata midagi uskumatut… Ta võpatas ja siis paljastus see…


Foto: Artikkel avaldatud: 01.01.2024, 8:49.

#1: Sa võid saada magades orgasmi

orgasm

Inimesed, kes suudavad oma und taltsutada – tuntakse nime all kirgas või teadvusel uni (lucid dreaming), võivad saada magades orgasmi.

See on unetüüp, mille käigus on inimene teadlik, et näeb und. Kirkas unenäos saab inimene kontrollida kõike, sooritada tegevusi, mis on muidu füüsiliselt võimatu – lendamine, üleloomulikud võimed nagu näiteks maagia.

Kirgas unenägu on äärmiselt reaalne ja elav pakkudes unenäo nägijale elada end täielikult välja ja saada erakordsete kogemuste osaliseks. Inimesed, kes näevad kirkas unenäos seksi, neile võib tunduda see nii reaalsa naudinguga, et nad saavutavad orgasmi.

Kirgaste unenägude nägemist on uuritud ja olemasolu on teaduslikult tõestatud. Ühtlasi ei ole see erakordne oskus või olukord – igaüks suudab seda pärast süstemaatilist treenimist. Kas sina suudad või oled midagi taolist kogenud?

#2 Unenägudes on negatiivseid olukordi rohkem kui positiivseid

luupainaja

Inimesed näevad unes rohkem negatiivset, kui positiivset. Näiteks kukkumine, põgenemine, ebameeldivate olukordade ja sündmuste nägemine. Kui unenägu on väga negatiivne, siis seda kutsutakse luupainajaks.

Eriti tugevate luupainajate puhul võib inimene ärgates olla kaetud higiga või väriseda. Samuti luupainajast välja tulemisel võib inimest haarata väga tugev positiivne emotsioon, sest nägi seda kõigest unes ning päriselus on kõik normaalne ja korras.

On sul olnud olukordi, kus ärgates oled nii õnnelik, sest see oli kõigest uni ning nähtud negatiivne emotsioon on asendunud positiivsega?

#3 Unenägudes näeme nägusid, mida oleme eelnevalt näinud

näod

On teaduslikult tõestatud, et igas unenäos nähtav nägu ei ole meile võõras. See tähendab, et me oleme antud nägu juba enne näinud.

Me küll ei pruugi otseselt mäletada ega teada antud inimest – see nägu võib olla täiesti tundmatu inimene, keda oleme sekundiks tänaval näinud, aga nägu on salvestatud meie alateadvusesse.

#4 Me ei mäleta 90% unenägudest

unustama

90% ajast me unustame oma unenäod ära, isegi siis kui me ärgates neid mäletame.

Teaduslikult on tõestatud, et viis minutit pärast ärkamist, ei suuda me enam meenutada, mis me unes nägime.

Kui tahad oma unenägusid mäletada, siis pane enne magama minekut voodi kõrvale paber ja pliiats ning kirjuta koheselt pärast ärkamist üles, mis sa unes nägid.

#5 Mehed ja naised näevad erivaid unenägusid

naine

Naiste unenägudes on meeste ja naiste osakaal esindatud võrdselt.

Nii imelik, kui see ka ei tundu, näevad mehed unenägudes oma sookaaslasi rohkem – koguni 70% ajast. Lisaks on meeste unenäod tunduvalt agressiivsemad ja sisaldavad rohkem vägivalda.

#6 Ka pimedad näevad und

blind

Paljud arvavad, et kuna pimedad ei näe, siis ei ole neil ka unenägusid. See ei ole tõsi.

Pimedana sündinud küll unenägudes “pilte” ei näe, aga nende unenägudes on esindatud kõik muu, mida nad on muude meeltega omandanud. Need, kes jäid pimedaks elujooksul, nende unenäod ei erine nägijate omast.

#7 Sa võid näha öö jooksul üle seitsme erineva unenäo

magab

Unenägusid nähakse, kui ollakse REM une faasis.

REM faasis on inimene öö jooksul mitmeid kordi ning sõltudes sellest, kui väsinud ollakse või kaua magatakse, võib näha seitse või rohkem erinevat unenägu.

#8 Ka loomad näevad und

koer magab

Kui su koer uriseb või kiunub magades või kass mäub, siis sel hetkel ta näeb und.

Teinekord võid näha naljakat vaatepilti, kui nad liigutavad jalgu, nagu tahaks unes joosta. See võib-olla sellepärast, et nad võisid näha unes näiteks hiirt, keda nad taga ajasid.

#9 Kõik ei näe värvilisi unenägusid

black-white

Varasemalt uuringud näitasid, et umbes 12% inimestest näeb must-valgeid unenägusid.

1960-ndast aastast on protsent langenud ja nüüd kõigest 4% inimesi näeb und must-valgelt. Seda on põhjendatud, et siis leiutati värvi-TV ning tänapäeval enam keegi must-valget televiisorit ei vaata.

#10 Kõik näevad und

kõik deeamivad

Ei ole vahet, kui vana sa oled, mis rassist või mis soost – kõik näevad und. Erandiks on mõne vaimse puudega inimesed. Samuti kanep pärsib unenägude nägemist.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!