Need 10 pilti Su magamistoast avavad Su silmad, kuidas magamisasendid Teie suhtest räägivad


Foto: Artikkel avaldatud: 21.03.2018, 0:00.

Kuidas Sa oma voodit teed, räägib palju selle kohta, milline inimene Sa oled. Kuidas Sa partneriga oma voodit jagad, annab aimu selle kohta, kelle jalas perekonnas püksid on.

MägironijaMõlemad partnerid magavad voodi vastaskülgedel, enamasti näoga seina poole. Vähemalt üks neist on täitsa voodi serval ja vähemalt üks kehaosa ripub üle ääre. Kui see juhtub harva, siis tahetakse saada korralikku und, aga kui see on püsiv, siis on suhtega midagi korrast ära ja aeg on südamest südamesse rääkida.

Krabi (pildi vasak pool)

See on võimalik mitmesugusel kujul, kuid alati ilma keha kontaktita. Inimesed, kes selliselt voodis lamavad, vajavad ruumi ja vabadust. Nende partnerid aga eelistavad kaisutamist, aga nagu öeldakse, vastandid tõmbuvad.

Katus

Mõlemad pooled on selili ja naine on mehe kaenla all kaisus. Enamasti toimub see ainult magama jäämisel. See on selge märk mehe domineerimisest ja naise pühendumisest.

Padjavestlused

Mõlemad partnerid on näoga teineteise poole, aga ilma kehalise kontaktita. See juhtub sageli suhte varases staadiumis. Neil paaridel on palju üksteisega rääkida ja nad tahavad vaadata pidevalt üksteisele silma.

Hollywood

Nii magavad filmitähed! Mees lamab selili ja naine lamab tema peal nagu rahulolev kassipoeg. Naise pea on mehe rinnal ja jalad on põimunud. Selline magamine toimib ainult „armunud faasis“, kuna selline magamine on üsna ebamugav ja pikaajaliselt kurnav.


Armusõlm

Mõlemad on näoga üksteise poole ja nende jalad moodustavad meremehe sõlme. See positsioon näitab suhet võrdsena ja nende vahel on tugev intiimsus.

Klassikaline lusikas (naine seespool)

Selles olukorras on mees täielikult naise seljatagant kaissu haaranud ja teisest küljest võib mees näidata oma kaitsvaid instinkte, hoides naist soojalt ja rahulikuna.

Tagurpidi lusikas (mees seespool)

Siin saab mees näidata oma pehmemat külge ja lasta ennast kaitsta ja enda eest hoolitseda. Naine aktsepteerib tugevama rolli ja näitab, et ta on kaasaegne naine.

Selg selja vastu

Klassikaline asend magamajäämiseks, kus paar naudib jätkuvalt kontakti ja lähedust, kuid hindab ka oma ruumi olemasolu. See on ideaalne kompromiss: mugavus ja intiimsus samal ajal!

Vabaduse armastajad

See positsioon sarnaneb paljuski mägironijaga, kuid piisavalt lähedal, et vajadusel kontakt tekiks. Need partnerid vajavad heaks uneks palju ruumi ja tõenäoliselt elavad nad koos pika ja õnneliku elu.

Nii et järgmine kord, kui voodisse lähete, vaadake, kuidas Te magate ja võite saada ootamatu üllatuse, mida Te varem polnud märganud.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!