See on kõige tugevam looduslik antibiootikum, mis ravib põletikke ja hävitab parasiite. Sa saad seda teha oma köögis!


Foto: Sellest artiklist saad teada, kuidas valmistada tõhus ja tervislik toonik gripi ja viiruste vastu. Artikkel avaldatud: 02.06.2023, 0:00.

Antibiootikumideta ei kujutaks kaasaegset meditsiini üldse ette ja pole kahtlust, et need on üks suuremaid avastusi meditsiini ajaloos.

Kuna sageli võetakse neid liiga kergekäeliselt ja sageli doseeritakse üle (ntx viirusinfektsioonide korral või olukordades, kus immuunsüsteem suudab infektsiooniga ise toime tulla), siis on meid ümbritsevatel bakteriltel ja viirustel võimalus edasi areneda.

Tekib üha enam antibiootikumidele immunseid tüvesid, sealhulgas mõned väga hirmutavad super-bakterid.Lisaks sellele võivad antibiootikumidel olla mõned üsna ebatervislikud kõrvaltoimed, näiteks meie soolefloora ehk bakterite hävitamine, kes aitavd meil toitu lagundada ja seedida.

Hea asi on see, et Sa saad ise endale loodusliku tooniku valmistada, mis aitab parasiitide, viiruste, bakterite ja seenhaiguste vastu ning suurepärane on selle juures see, et sellel puuduvad kõrvalmõjud.

See toonik stimuleerib ka vereringet, puhastab verd ja suurendab lümfivedeliku tootmist.

Selleks on Sul vaja:

  • 3 tassi õunaäädikat
  • ¼ tassi hakitud küüslauku
  • ¼ tassi hakitud sibulat
  • 2 värsket hakitud piprakauna (mida vürtsikam, seda parem)
  • ¼ tükki hakitud ingverit
  • 2 spl riivitud mädarõigast
  • 2 spl kurkumipulbrit

Valmistamine:

Pane kõik koostisosad peale õunaäädika kaussi ja sega läbi. Seejärel pane segu 2/3 osas purki ja kalla õunaäädikas peale kuni purk on täis. Seejärel pane purk 2 nädalaks jahedasse ja kuiva kohta ning raputa purki mitu korda päevas.

Pärast 2 nädalat filtreeri vedelik teise purki või pudelisse ja Sinu imeline toonik ongi valmis.

Külmetusnähtudest kiiremini vabanemiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks võta toonikut 1 spl iga päev. Suurenda päev-päeva järel võetavat annust kuniks jood ära väikese klaasi.

Gripi korral võta toonikut 5-6 korda päevas. Võib-olla tahad Sa peale tooniku võtmist sidruniviilu peale hammustada, kuna tooniku maitse on üsna tugev.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!