Mees nuuksub bensiinijaamas, siis naine vaatab tema autosse ja näeb teki all seda…


Foto: Nicole oli teel tööle, kui tankimiseks peatus ja ühe raskustes perekonna päeva õnnelikuks muutis. Artikkel avaldatud: 06.06.2022, 0:00.

Nicole hiljuti peatus, et tankida ja sõita edasi tööle Apple Valley’sse, Minnesotas. See oli eriti külm päev. Oma autos olles märkas ta keskmises vanuses meest, kes seisis tankimispumba juures ja nuttis.

„Ma hakkasin mõtlema, mis selle mehega juhtus ja kui ma oma autost välja sain ja vaatasin teda, tundsin, et minu süda nagu tahtis seisma jääda,“ kirjutas Nicole Facebookis. Sel hetkel sai ta aru, et mehel polnud seljas sellele ilmastikule vastavaid riideid ja jalanõusid.

Nicole vaatas mehe autosse ja nägi kurba vaatepilti. Mehe naine samuti nuttis ja varjas kätega oma nägu. Tema kaks tütart olid tekkidesse mähituna tagaistmel.

Nicole pöördus mehe poole ja küsis, mis lahti on. Läbi pisarate tunnistas mees, et ta ei suuda oma pere eest hoolitseda. Nicole nägi oma ees täiesti murtud meest.

See mis edasi hakkas juhtuma, levib kulutulena internetis ja see on midagi, millest igaüks peaks kuulma…

„Ma sõitsin lihtsalt tööle ja tegin peatuse, et autot tankida ja nägin seal nutvat meest, kes polnud üldse nii riides nagu sellel külmal päeval vaja oleks olnud. Tal olid jalas plätud ja auklikud sokid.

Ma vaatasin tema autosse ja seal oli tema naine, kes nuttis ja oma nägu kätega varjas ning kahte teismelist tüdrukut, kes tagaistmel tekkide all teineteist kallistades soojendasid.


See pilt oli nii kurb, et ma astusin mehe juurde ja küsisin, mis lahti on. Mees vastas läbi pisarate, et ta ei suuda oma perele midagi pakkuda.

Ma isegi ei mõelnud midagi ja panin oma kaardi masinasse ning ütlesin talle, et Jeesus Kristus, Jumala Poeg, suri meie patte lunastades, et maailmast saaks parem paik ja ligimesed üksteist armastaksid.

Ta oli nii šokeeritud, et unustas isegi, kuidas autot tankida.“

„Samal hetkel tuli tema naine autost välja ja küsis, mis toimub. Ma ütlesin talle, et ma maksin just teie kütuse eest. Naine tormas nuttes minu juurde ja surus tänades mu kätt. Ma nägin, et ta riided on kulunud ja määrdunud. Ma palusin tal tulla oma autosse.

Lennujaam oli mu pagasi Californiast lennul Minnesotasse kaotanud ja ma otsisin kodus riideid, mida kanda ja avastasin, et mul on palju vanu asju, mis ma ära peaks andma ning need riided olid mul just autos.

Ma ütlesin naisele, et ta võib võtta, mida ta tahab. Naine tormas tagasi oma auto juurde ja tuli oma tütardega tagasi ning nad said endale uued riided selga.

Kogu see asjatamine tekitas tanklas ka teistes suurt huvi ning ühed annetasid perele kinkekaarte ja üks mees andis isale oma jaki, et mehel soe oleks. Ma pole kunagi oma elus näinud, et selline asi juhtuks bensiinijaamas, kus on käputäis täiesti võõraid.“

„Kuid see annab mulle lootuse. See, et Jumala armastus võib olla nii nakkav. Et me ei ole üksi, et muuta seda maailma paremaks paigaks. See, et Jumala armastus on suurem kui kõik muu ja me saame olla osa sellest armastusest, mis muudab elusid. Ja Jumal alati hoolib!“

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!