Kui see 21-aastane õnnelik ema tegi selle pildi, ei osanud ta aimatagi, et midagi sellist juhtub…


Foto: Selle pildi tegi õnnelik 21-aastane ema ja abikaasa vahetult enne kui tema maailm traagilise sündmuse järel kokku varises. Loe artiklit ja vaata, mis juhtus. Artikkel avaldatud: 26.01.2020, 11:48.

Kui Destiny Mantia selle pildi tegi, polnud tal aimugi, et tema õnnelik maailm kokku variseb.

Destiny ja tema abikaasa, Corey, olid 15 ja 16, kui nad ühel jalgpallimängul kohtusid. Kolm aastat hiljem nad abiellusid ja ei võtnud kaua kui Destiny rasedaks jäi. 23. juunil 2013 sündis lõpuks nende poeg Parker, keda nad nii kaua oodanud olid. Destiny’l ja tema abikaasal oli suured plaanid. Nad tahtsid osta maja ja saada hunniku lapsi.

«Ta oli väga naljakas ja hooliv ning kui keegi abi vajas, aitas ta alati. Meil oli koguaeg lõbus ja millestki rääkida ning meil olid suured unistused. Me ei suutnud veeta teineteiseta päevagi ja tegime kõike koos,» ütles Destiny ABC News’ile, aga 20. septembril 2014 naine, keda nad ei tundnudki, purustas hetkega nende idüllilise õnne.

Aasta hiljem suutis Destiny lõpuks juhtunust kirjutada oma Facebooki lehel:

«Aasta tagasi, täna, oli päev nagu iga teinegi. Corey Mantia ärkas ja läks tööle. Parker ja mina jäime koju ning mängisime koos kogu päeva. Corey tuli hiljem koju ja mängis samuti meie inglikesega kuni me pidime ühele kohtumisele minema. Meil polnud aimugi, et mõne hetke pärast meie elu muutub igaveseks ja me ei ela enam kunagi kõik koos.

Kõik meie unistused purunesid hetkega. Me ei osta kõik koos meie unistuste maja, me ei saa Parkerit viia tema esimesele juukselõikusele, Parkeril ei tule kunagi tema esimest koolipäeva ja me ei näe teda kunagi kasvamas. Kõik, mida me kunagi kogeda oleks saanud, ei saa kunagi teoks ja mitte meie valikul.

Minu abikaasa oli roolis ja mina veel imetava emana meie inglikesega tagaistmel, kui ei tea kust suurel kiirusel kihutas meile sisse purjus naise juhitud auto. See kuupäev ja kellaaeg sööbisid mu mällu igaveseks.


Kokkupõrke tagajärjel kaotas silmapikselt elu minu kallis süütu 15-kuune poeg ja pärast 24 tunnist võitlust haiglas vandus alla ka minu armastatud abikaasa. Ma ei suuda mõista, kuidas kellegi arust on OK nii vastutustundetus seisundis üldse rooli istuda ja lisaks kihutada. Selline isekas otsus purjus peaga rooli istuda ja sõita on teinud nüüd minust lese ja leinava ema.

Keegi ei peaks sellist asja kogema ega nägema. Te ei oska ette kujutatagi, millist valu ja kannatusi üks selline asi põhjustab.

Sellel päeval surin ka mina. Olen püüdnud oma eluga edasi minna, kuid ma lihtsalt ei suuda ja tahaks kõigele käega lüüa. Ei möödu hetkegi kui ma ei mõtle oma armsale pojale ja kallile abikaasale. Ma soovin vahel, et ma oleks parema meelega läinud nendega koos, kui elada läbi seda õudust. Mul on veel jõudu ainult tänu oma lähedastele ja sõpradele, kes minuga koos palvetavad, minust hoolivad ja mind lohutavad.

Ma loodan, et minu lugu paneb Teid järele mõtlema, et elu on väga habras, ja päästab kellegi elu enne kui on hilja. Inimesed, käituge vastutustundlikult ja ärge lubage oma sõpradel ja lähedastel purjus peaga rooli istuda ja sõitma minna, sest see võib põhjendamatul põhjustada valu ja kannatusi kellegi perele, emale, isale või lapsele.

ÄRA JOO JA SÕIDA!»

Destiny postitust on jaganud rohkem 60 000 inimest.

Neil päevil püüab Destiny oma elu elada nii positiivselt kui võimalik, sest peab seda tegema ilma kahe inimeseta, kes tähendasid tema jaoks kõik. Iga päev on tema jaoks tõeline väljakutse.

Lisaks Destiny abikaasale ja pojale hukkus õnnetuses ka purjus juht ise. Naise pere pole Destiny ees kunagi vabandanud.

Destiny jagab oma posti Facebook’is igal aastal sel traagilisel päeval teistele meeldetuletuseks põhjusega, sest see võib päästa kellegi elu.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!