Pärast selle loo lugemist lased alati oma lapsi vaktsineerida! Teiste vanemate lollus pani selle lapse kannatama!


Foto: Õpetlik lugu elust enesest, miks tuleks alati lapsi vaktsineerida. Kui Sa oled vaktsineerimise vastane, siis Sa ei tohiks elus panna oma last kannatama ja veel enam - tänu sellele kannatavad ka teiste lapsed, keda ei saa veel vaktsineerida. See juhtus ka järgnevas loos, kus vanemad, kes olid vaktsineerimise vastased ja ei vaktsineerinud oma lapsi ning panid seeõttu ohtu teiste laste tervise ja elud. Artikkel avaldatud: 26.12.2023, 0:00.

Viimasel ajal võib ajakirjanduses kohata palju poleemikat vaktsineerimisest. Ühed ütlevad, et see on vajalik, teised leiavad, et vaktisiinid on kahjulikud ja suurte ravimitootjate väljamõeldis «pumpamaks» inimestelt raha.

See on viinud selleni, et osad vanemad ei luba oma lapsi vaktsineerida, aga kahjuks sellel võivad olla väga suured tagajärjed, millest räägib ka järgmine lugu.Austraalias elav noor ema Kayley Burke ei ole küll vaktsineerimise vastane, aga tema peres juhtus kahetsusväärne lugu, mis tõestab vaktsineerimise kasulikkust.

Oma lugu jagas sotsiaalmeedia vahendusel ka teistele, et lõpetada ja summutada müüdid ja juhtida lastevanemate tähelepanu vaktsineerimisele. Ta kirjutas järgnevalt:

Vaktsineerige oma lapsi! Allpool olevad fotod ja lugu näitab miks!

Fotodel on meie poeg, kes kahjuks on liiga noor vaktsineerimiseks ning seetõttu nakatus tuulerõugetesse, mille vastu tal puudus immuunsus. Esimeste sümptomite avaldumiseks kulus peaaegu nädal.

Täna pandi mu poeg Ipswichi haiglasse, kus avastati tal sekundaarne infektsioon. Mu teine tütar Kaliah ja ka mina haigestumise tuulerõugetesse, aga kuna Kaliah oli vaktsineeritud, siis temale tekkisid kõigest mõned vaevumärgatavad laigud ja villid, aga mitte midagi erilist.


Mina paraku pidin põdema tuulerõuged läbi nüüd ja ma ütlen, et tuulerõuged ning nendega kaasnevad valud ja muud ebameeldivused on hullemad kui sünnitusvalud.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et need, kes ei vaktsineeri või ei lase vaktsineerida oma lapsi, on idioodid! Mõtle sellele, et oma lollusega paned ohtu ka teised lapsed – need, kes on liiga noored, et vaktsineerida või need, keda ei ole vaktsineeritud.

1

2

3

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!