Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Lapselaps rääkis vanaemale, et abikaasa petab teda. Siis aga soovitas vanaema SEDA…


Foto: Väga õpetlik lugu elukogenud naiselt. Aga, kes oled siis lõpuks Sina? Mõelge selle peale sügavalt pärast loo lõppu. Artikkel avaldatud: 29.06.2023, 10:43.

Noor naine läks vanaema juurde ja rääkis talle kui raske on hetkel tema elu. Ta oli avastanud, et tema abikaasa petab teda. Ta ei osanud kuidagi sellega hakkama saada. Ta oli väsinud tülitsemisest ning talle tundus, et kogu ta elu on ülepea kasvanud. Iga kord kui üks probleem sai lahendatud, tekkis koheselt uus.

Vanaema ei vastanud midagi, vaid põrnitses lapselast, kuivatas ta pisarad ja viis lapselapse kööki. Ta täitis kolm potti veega ja pani need pliidile. Peagi hakkas pottides olev vesi keema. Kui pottides vesi täiel hoos kees, siis lisa ta ühte potti porgandid, teise munad ja kolmandasse jahvatatud kohvioad. Ta lasi neil keeda, aga ise ütlemata ühtegi sõna.

Umbes 20 minuti möödudes lülitas pliidi välja, võttis esimesest potist porgandid ja pani need kaussi. Seejärel teisest potist munad ja pani samuti kaussi ning nõnda talitas ka viimase potiga, milles oli kohvipuru. Seejärel pöördus lapselapse poole ja küsis: «Räägi mulle, mida Sa neis kaussides näed?».


«Porgandeid, mune ja kohvi,» vastas lapselaps. Seepeale vanaema tõstis kausid lapselapsele lähemale ja palus tal porgandeid puudutada. Lapselaps tegi seda ja ütles, et need on pehmed. Seejärel palus vanaema lapselapsel võtta keedetud muna ja see katki teha. Pärast koore eemaldamist vaatas lapselaps kõvaks keedetud muna.

Lõpuks palus vanaema lapselapsel kohvi rüübata. Lapselaps proovis ja naeratas kui tundis kohvi rikkalikku aroomi. Seejärel ta küsis: «Vanaema, mida see kõik nüüd tähendama peaks või mida sa öelda tahad?». Selle peale vanaema ütles: «Näed lapselaps. Kõiki neid esemeid tabas täpselt sama häda ja ebaõnn – keedetud vesi, aga igaüks neist reageeris erinevalt.»

«Porgand oli algselt kõva ja tugev, aga keetes muutus väga pehmeks ja nõrgaks. Muna oli algselt õrn ja habras, kuid keetes muutus kõvaks ja jäigaks. Jahvatatud kohvioad aga olid ainulaadsed. Pärast keevas vees ligunemist ei muutunud midagi peale vee värvi ja lisaks tekkis mõnus aroom,» selgitas vanaema.

«Aga kumb Sina oled», küsis vanaema lapselapselt. «Kui raskused koputavad Su uksele, siis kuidas Sina reageerid? Kas sa oled porgand, muna või kohvioad?»

Kas Sa oled porgand, mis näib tugev ja sitke, aga ebaõnne ja probleemide korral närbud, muutud pehmeks ja kaotad kogu oma jõu? Või oled Sa nagu muna, millel on väga kohanemisvõimeline süda, kuid muutub kuumuse käes? Kui juhtub midagi halba, olgu rahalised probleemid, töökaotus, lahkuminek või kellegi surm, siis muutud kõvaks ja paindmatuks? Sa näed väljaspoolt välja samasugune, kui seest oled muutunud kibestunuks ja tõrksaks.


Või hoopis oled nagu jahvatatud kohvi, mis ei muutu ise, vaid muudab hoopis kuuma vett ehk just selle tõelise olukorra, mis tekitab valu ja probleeme? Kui vesi muutub kuumaks, siis hoopis vabastad meeldivad aroomi ja maitse. Kui Sa oled nagu kohviuba, siis isegi kõige kehvematel aegadel ja olukordades allaandamise asemel muutud sa paremaks ja tugevamaks ning lisaks suudad enda ümber olukordi muuta.

Kes oled täpselt Sina? Kui elus tekivad probleemid ja asi läheb kuumaks, kas oled muidu sitke ja kõva porgand, kes eluraskuste ja probleemide all murdub ning muutub pehmeks? Või oled hoopis muna, kes muidu on suhteliselt habras ja õrn, aga raskel ajal muutud paindimatuks, põikpäiseks ja kõvaks? Või oled hoopis kohvi, kes suudab ka raskel ajal kohanduda, muutuda paremaks ning muuta ka probleemi allikat ehk tegeleda probleemiga?

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!