15-aastane Nickolas sai magades tõsise vigastuse – nüüd tema perekond hoiatab teisi uue surmava nalja eest


Foto: Arkansasest pärit 15-aastane Nickolas Conrad oli uue haige trendi ohver. Artikkel avaldatud: 04.09.2017, 11:49.

15-aastane Nickolas ärkas keset ööd ja tundis, et tema kael nagu põleks. See põleski. Selgus, et tema sõbrad olid talle teinud uut kuumimat levivat nalja.

«Ma lihtsalt tahan, et nad mind rahule jätaksid. Nad pole mu enam sõbrad ja nad ei kavatse nendeks ka uuesti saada,» ütleb ta.

Inimesed hoiatavad nüüd teisi hullumeelse trendi eest, mis internetis kulutulena levib. Seda nimetatakse «kuuma vee väljakutseks» ja see seisneb abitule inimesele keeva vee pealekallamises.

Ühel õhtul, kui Nickolas magama jäi, tulid tema sõbrad ja valasid talle mikrolaineahjus keema lastud vett peale.

«Ma ärkasin selle peale, et minu kael põles. Ma hakkasin valust karjuma ja nutma. See oli minu elu kõige hullem valu,» ütles Nickolas.

See ei olnud esimene kord kui Nickolase «sõbrad» teda põletasid. Nad olid teda varem põletanud sigaretisüütajaga.


Nickolas ei ole ainus noor inimene, kes on uue hullumeelsuse ohver. Augustis sai 11-aastase Jamoneisha Merritt’i nägu põletada, kui tema sõbrad talle magamise pealt keevat vett näkku viskasid.

Floridas suri 8-aastane tüdruk teistmoodi «kuuma vee väljakutse» tagajärjel. Tema nõod keelitasid teda läbi kõrre keevat vett jooma. Väike tüdruk tegigi seda ja mõni aeg hiljem ta suri.

Nüüd püüab tüdruku tädi, Diane Johnson tõsta teadlikkust selle probleemi kohta.

«Vanemad, rääkige oma lastele nende väljakutsetega tekkivatest ohtudest. Ärge laske neil selliseid asju teha, sest need pole naljakad ja nad teevad teistele nendega tõsiselt haiget. Näidake neile, mis kuuma vee nahale sattumise tagajärjed on,» ütles Diane CBS12-le.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!