Looduslik viis, kuidas vabaneda kurguvalust ja angiinist kõigest 4 tunniga


Foto: Põletikuline kurk. Loodusliku ja tervisliku ning kodus lihtsalt valmistatava joogi retsept, mis aitab ennetada kui ka vabaneda kurguvalust, angiinist ja teistest kurguinfektsioonidest. Artikkel avaldatud: 11.07.2023, 0:23.

Kähedat kurku, kurguvalu ja angiini võivad põhjustada mitmed erinevad tegurid, nagu näiteks viiruslikud või bakteriaalsed infektsioonid kui ka mittenakkuslikud tegurid.

Vaatamata põhjustele on kurguinfektsioonid äärmiselt ebamugavad, tüütud ja valulikud ning soov oleks vaevustest võimalikult kiirelt vabaneda.

Järgnevalt annamegi loodusliku ravimeetodi, mis aitab vabaneda kurguvalust, angiinist ja teistest kurguinfektsioonidest kõigest nelja tunniga ja samuti aitab kurguvalu ennetada.

Kuidas vabaneda kurguvalust kõigest 4 tunniga?

Kõige lihtsam on ennetada – vältida külmetumist ja jälgida tervislikke eluviise, et hoida immuunsüsteem tugevana. Kui aga haigus juba kimbutamas ning kurk kähe, siis tuleks viivitamatult alustada raviga.


Ei ole mõtet koheselt joosta arsti juurde ravimite ja antibiootikumide järele, sest on olemas kiiremaid ja looduslikke tõhusaid ravivõimalusi, milleks on ka järgmine tervislik peedijook.

Kuidas valmistada?

Peenesta või riivi 250 grammi peeti ja lisa üks teelusikatäis õunasiidriäädikat. Sega kõik koostisosad läbi ja jäta 20 minutiks toatemperatuurile seisma. Seejärel kasuta sõela ja kurna vedelik kannu.

Kurista saadud peedijooki kurgus ja korda protseduuri iga 1 – 2 tunni järel kuniks sümptomid kaovad. Osa vedelikust võib ka alla neelata, et see puutuks kokku söögitorus oleva põletikuga.

Sarnaselt peedivedelikule võite kasutada kurguvalu ja angiini raviks veel söögisooda ja sidrunimahla segu, leige sidrunimahla ja mee segu või 2 supilusikatäie õunasiidriäädika ja klaasitäie vee segu.

Siiski tasuks meeles pidada, et kui sümptomid ei leevendu ja kestavad pikemalt või hoopis ägenevad, siis tuleks kindlasti pöörduda arsti juurde.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!