Ta valab endale suuvett pähe ja katab pea kilekotiga… Põhjus?


Foto: Sellest artiklist saad head nõu, kuidas kiiresti ja tõhusalt täidest vabaneda. Artikkel avaldatud: 23.10.2017, 13:01.

Kui näed, et laps intensiivselt ja tihti pead kratsib, siis esimene asi, mis kohe pähe tuleb, on see, et tal võivad olla täid.

Ühelegi lapsele ei meeldi täikamm. Lisaks sellele, et see on valus, on see ka ebamugav, eriti kui laps ei taha paigal püsida.

Täid ei ole midagi ebaharilikku ka täiskasvanute seas, kuid kuna lapsed veedavad rohkem tihedalt aega koos nii koolis kui lasteaias, siis on laste seas see probleem oluliselt suurem.

Täid ei ole eriti ohtlikud, kuid see on siiski üsna ebameeldiv kogemus. Täide eemaldamiseks on olemas spetsiaalsed šampoonid, kuid need on üsna kallid ja ei ole alati efektiivsed.

Allpool on toodud alternatiivne meetod on odav, tõhus ja looduslik.

Sa vajad:

  • täikammi
  • suuloputusvedelikku
  • valge veini äädikat
  • kilekotti või vannimütsi
  • rätikut

Mida teha:

  1. Tee oma juuksed suuloputusvedelikuga kokku ja pane kilekott või vannimüts pähe. Hoia seda peas 1 tund. Täid vihkavad värske suuvee lõhna.
  2. Loputa juuksed ja seejärel tee oma pea valge veini äädikaga kokku. Äädikas aitab vabaneda munadest. Lase äädikal samuti 1 tund kaetult mõjuda.
  3. Nüüd pese oma juuksed regulaarse šampooniga ja kammi oma pea täikammiga üle.
Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!