Tema naine suri pärast 67 aastat abielu. Aga kui ta avab oma vana telefoniraamatu, avastas midagi, mis muutis ta tulevikku


Foto: Katie ja Ed olid noorena kõrvuni armunud ja kohtusid pärast 74 aastat ning abiellusid. Artikkel avaldatud: 22.06.2022, 0:16.

Elu on täis ootamatuid pöördeid, kuid kui oled jõudnud teatud vanuseni, siis drastilisi muutusi tekib väga vähe.

Kui Sul on pikaajaline kodu ja perekond, oled abielus, on lapsed ning lapselapsed ja Sa oled peaaegu 90-aastane, siis ei ole see väga tavaline, et elu üllatab sind, kuid just nii juhtus Katie Smith’i ja Ed Sellers’iga.

Katie ja Ed elasid samas linnas ning armusid, kui nad olid 15 ja 14. See juhtus aastakümneid tagasi, kui kohtamisreeglid olid täiesti erinevad. Katie vanemad ei lasknud tal üksi väljas käia ja ainus viis, kuidas nad üksteist näha said, oli siis, kui nad Katie nooremat õde hoidsid.

«Me olime kohtamas käinud kolm aastat ja ma ei olnud tal ennast suudelda lasknud,» ütleb Katie, nüüd 90-aastane vanaema. Katie ja Edi suhe kauem ei kestnudki. Nende vanemad olid nii ranged, et nad ei näinud enam üksteist ja nende teed läksid eri rada.

Katie abiellus mehega, kellega ta oli koos 54 aastat. Ed abiellus samuti ja oli oma naisega koos 67 aastat. Nendest abieludest oli tekkinud neile palju järeltulijaid: lapsed, lapselapsed, suurepärased ja ilusad perekonnad, kellega nad palju aastaid koos olid veetnud. Katie ja Ed kasvasid vanaks ja mõlemad kaotasid oma elu partnerid.

Peaaegu kaks aastat pärast oma naise kaotamist lehitses Ed oma vana telefoniraamatut. Siis nägi ta seda: Katie telefoninumber. Võib-olla on ta muutnud oma numbrit või ehk pole ta enam elus? Lõppude lõpuks oli möödunud 74 pikka aastat, terve eluiga.


Kuid ta ei lasknud ennast sellest segada ja helistas. Ed’i üllatusena oli Katie ikka väga elus ja elas isegi samas linnas. Nad leppisid kokku, et kohtuvad ja räägivad oma elust ning meenutavad häid vanu aegu, kui nad veel armunud olid.

Kui nad üksteist nägid, tulid kohe kõik vanad tunded tagasi. Nad mitte ei alustanud taas sõprust, vaid alustasid kohe suhet ja 16. juulil 2017 lõpuks nad abiellusid, olles ise 89 ja 88!

Milline uskumatult armas lugu armunute taasühinemisest peaaegu oma elu lõpul. Nad mõlemad viskavad nalja, kui palju aega nad koos saavad veel veeta: äkki see on aasta või ehk vaid nädal…

Seda pole võimalik öelda, kuid see polegi oluline, sest nad on nüüd koos. Üks asi on kindel, see paar on kindlasti väga hea huumorimeelega!

Inimesed ütlevad, et sellist asja nagu igavene armastus ei ole olemas, aga nagu näha selle loo näitel, pole see tõsi! Elu on liiga lühike ja selle loo moraal on see, et kunagi pole liiga hilja!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!