Kui koer märkas, et beebi ei hinga enam, võttis ta kasutusele äärmuslikud meetmed


Foto: See on Jenna Brousseau oma 9-nädalase tütre Harperiga. Eelmisel ööl pidi ta läbi elama ühe oma kõige raskema asja, mis puudutas noort perekonda. Artikkel avaldatud: 21.09.2017, 14:04.

See lugu võtab Sind hingetuks. See mis ühel heal õhtul Brousseau elamises juhtus, on imeline. Ilma Duke’ita oleks see lugu muutunud tragöödiaks.

Kuid õnneks see nii ei läinud. Ilma Duke’ita, truu perekoerata, kes teab, kuidas öö oleks lõppenud.

Duke päästeti varjupaigast ja võeti Brousseu perekonda 6 aastat tagasi. Sellest ajast alates on ta olnud ustav kaaslane ja tähelepanelik koer. Kuid sel õhtul…

…juhtus midagi ettekujuteldamatut. Väike Harper magas oma võrevoodis ja Duke selle ees põrandal. Järsku märkas Duke, et imiku hingamine oli ebaregulaarne ja lõpuks ta ei hinganud enam üldse.


Kindlasti oli midagi valesti. Ta tormas peremeeste tuppa ja hüppas voodisse, kuni nad üle äratas.

Kuna aega polnud raisata, siis juhtis ta vanemad lapse voodi juurde. Harper oli lämbumas ja hakkas juba siniseks tõmbuma. Tema vanemad kartsid halvimat ja kutsusid viivitamatult kiirabi.

Õnneks suudeti Harper halvimast päästa, kuid tema tõeline päästja on Duke. Mitte ammu päästis pere Duke varjupaigast ja nüüd sai ta neile selle eest mitmekümnekordselt tasuda. Paremat viisi tänamiseks annab ette kujutada.

Lisateavet selle kohta, kuidas Duke Harperi päästis näed selles videos:

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!