Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Kanada mehele siirdati edukalt 46-sentimeetrine hobuse…. meheau!


Foto: Artikkel avaldatud: 30.11.2023, 4:53.

KANADA, VANCOUVER: Kanada linna Vancouveri üldhaigla arstid teatasid möödunud reedel, et nad tegid läbi aegade esimese operatsiooni inimesele, kus mehe enda peenis asendati hobuse omaga.

Üle 14 tunni kestnud operatsiooni käigus eemaldati 32-aastaselt kanadalaselt tema enda meheau, mis asendati hobuse hiiglaslikku peenisega. Operatsiooni ei tehtud seoses patsiendi terviseprobleemidega, vaid see oli mehe vaba valik suurendamaks oma armuelu.

«Ma olen Aasia sugemetega, mistõttu mu meheau on pisem kui teistel ja see mõjutab mu elu,» ütles Phuy Su Ling. «Naised ei võta mind tõsiselt! Kui me jõuame punkti, kus läheb olukord intiimseks, siis mu «Kello-Vellot» nähes hakkavad alati naerma,» selgitas mees tagamaid. «Aga enam nad ei naera! 46 sentimeetrit ja jämedam kui mu ranne! Noh totsikesed, eks vaatame, kes nüüd naerab,» uhkeldas enesekindlusest pakatav mees.

Arstide sõnul peab Ling haiglas veetma veel järgmised üheksa päeva, veendumaks, et ta keha võtab uue «väikemehe» omaks. Peale seda hakkab kolme kuu pikkune taastumisperiood ning selle eduka läbimisel võib Ling edaspidi kasutada oma «hiiglast» nii, kuidas heaks arvab.

Lingi enda sõnul helistab ta absoluutselt igale tüdrukule, kes toona ta üle naeris, ning teeb neile varajase ja erilise jõulukingi. «Ma ei raiska aega. Ma ei hoiata neid ja samas ei suuda ka oodata, millal oma «paha poisiga» esimesed torked teen,» oli mees ootusärevusest ähmi täis.

Arstid on küll püüdnud Lingi veenda, et ta ei kasutaks oma värskelt omandatud mehelikkust kättemaksus, aga rohkemat nad teha ei saa. Nende endi sõnul oli operatsioon nende töö ja edasine ei ole enam nende asi, kuidas patsiendid oma uusi kehaosasid kasutavad. «Me ei ütle ju naistele pärast rindade suurendamist, et ära hakka oma rindasid rohkem näitama,» võrdles olukorda peaarst Michal Sarren.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!