Need on Argentiinast pärit kaksikõed Nadia ja Dana. Aga nad teenivad kuus rohkem kui mõni eestlane 10 aastaga. Kuidas?


Foto: Saage tuttavaks Argentiina kaksikute Nadia ja Dana Brunaga, kes oma kurvikate kehadega, eriti pepudega, teenivad kuus üle 25 000 euro. Artikkel avaldatud: 18.03.2020, 0:00.

Saage tuttavaks Argentiina kaksikute Nadia ja Danna Brunaga, kes oma kurvikate kehadega, eriti pepudega, teenivad kuus üle 25 000 euro.

30-aastased õed elavad luksusliku elu just tänu oma pepudele. Kahe peale on neil üle 1.1 miljoni Instagrami fäni ning nii teenivad kokku kuus üle 25 000 euro. Lisaks on neil erinevad reklaamikokkulepped.

Näiteks on kumbki õde saanud reklaamina tasuta rohkem kui 50 000 euro väärtuses erinevaid plastilise ilukirurgia operatsiooni.

Dana enda sõnul on neil Instagrami kõige kuulsamad pepud ning pepud müüvad hästi! «Meile on tehtud tohutult tööpakkumisi. Me oleme selfie kuningannad ja oleme teinud sellest eduka äri,» lisas Dana.

Nadia ja Dana, kelle pepude ümbermõõt on üle 102 sentimeetrit, teevad iga päev üle 150 selfie. Nende endi sõnul ei ole nad ainult seksuaalobjektid meestele, vaid ka positiiviseks inspiratsiooniks naistele.


Oma suurte pepude saladuseks on olnud ka rasva ülekanne tagumikule, et see paistaks suurem. Kaksikute endi sõnul tekitavad iluoperatsioonid sõltuvust – kui teed ühe, tahad järgmist.

Kaksikud alguses kahtlesid olemaks seksuaalobjektiks, siis nüüd on nad oma eluga täielikult rahul. Veel enam. Neil on ambitsioonikad plaanid oma tegevust laiendada ning edaspidi teenida rohkem.

1

2

3

4

5

6

7

8


9

10

11

12

13

14

15

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!