Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.



Põhjani! Vastavalt 30-aastasele uuringule need, kes tarbivad rohkelt alkoholi, elavad tõenäoliselt kuni 85 aastaseni ilma dementsuseta


Foto: 30-aastane uuring väidab, et mõõdukas alkoholi tarbimine aitab meie kognitiivset tervist hoida kuni kõrge eani. Artikkel avaldatud: 13.03.2018, 14:33.

Kalifornia Ülikooli 30-aastane uuring on jõudnud järeldusele, et üle 65-aastaseid, kes joovad kuni kolm alkohoolset jooki päevas, ootab ees õnnelik ja tervislik pensionipõlv.

Tegelikult on isegi öelnud, et mõõdukalt alkoholi tarbijatel on suurem tõenäosus elada kuni 85-aastaseks ilma dementsuse või muude kognitiivsete häireteta kui mitte alkoholi tarbijatel.Uuringus jälgiti enam kui 1000 keskklassi valget meest ja naist Kalifornias ja tugineb hiljutistele uuringutele, mis seostavad alkoholi tarbimist pikaealisusega.

«See uuring on ainulaadne, sest me vaatlesime meeste ja naiste kognitiivset tervist hilises eas ja leidsime, et alkoholitarbimine ei ole seotud mitte ainult suremuse vähenemisega, vaid ka suurema tõenäosusega, et inimene jääb kognitiivselt terveks kogu vanemaks eluks,» ütles juhtiv autor dr. Linda McEvoy.

Andmed pärinevad suhteliselt homogeensest elanikkonnast ühes San Diego maakonna konkreetses piirkonnas: Rancho Bernardo, valgekraede, keskmise ja ülemise keskklassi eeslinn.

Aastatel 1984 kuni 2013 uurisid teadlased 1344 vanemat täiskasvanut, sealhulgas 728 naist ja 616 meest.

99 protsenti neist olid valged vähemalt ühe kõrgharidusega.

Kognitiivset tervist hinnati iga nelja aasta tagant 29-aastase uuringu käigus, kasutades standardset dementsuse sõeluuringut, mida nimetatakse minimaalse vaimse seisundi eksamiks.

Uurijad leidsid, et inimesed, kes jõid mõõdukalt või üle keskmise alkoholi 5 kuni 7 päeval nädalas, olid kognitiivselt tervemad kui need, kes ei joonud.


Uuringus määratleti mõõdukat, rasket ja liigset joomist Alkoholi Kuritarvitamise ja Alkoholismi Riikliku Instituudi soo ja vanusepõhiste suuniste abil.

Mõõdukas joomine määratletakse täiskasvanud naistel igas vanuses ja üle 65-aastastel meestel tarbimisega kuni ühe alkohoolse joogi päevas. Alla 65-aaststel meestel on see 2 jooki päevas.

Raske joomine on määratletud kuni kolme alkohoolse joogi tarbimisega täiskasvanueas naistele ja 65-aastastele ja vanematele meestele. Alla 65-aastaste meeste puhul on see 4 jooki päevas.

Joomine üle nelja joogi päevas on liigne.

Teadlased väidavad, et mõõdukalt alkohoolseid jooke tarbivad inimesed on suurema sissetulekuga ja haridustasemega, samuti suitsetavad nad vähem ja neil on parem juurdepääs tervishoiule.

«Tähtis on märkida, et meie uuringus oli vähe inimesi, kes jõid liiga palju, mistõttu meie uuring ei näita, kuidas liigne joomine või lausa pummeldamine võib mõjutada pikaealisust ja kognitiivset tervist,» hoiatas dr McEvoy.

Juhtiv autor Erin Richard lisas: «See uuring näitab, et mõõdukas joomine võib olla osa tervislikust eluviisist vananemisel kognitiivse võimekuse säilitamiseks, kuid see ei ole soovitus kõigile jooma hakata.

Mõnedel inimestel on terviseprobleeme, mida alkohol hullemaks teeb ja teised ei suuda piirata oma joomist paari dringiga päevas. Nende inimeste jaoks võib joomine olla negatiivsete tagajärgedega.»

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!