«Ta võttis mu süütuse pärast McDonalds’i Happy Meal einet,» ütles 18-aastane tüdruk, kes plaanib abielluda 60-aastase koristajaga


Foto: Artikkel avaldatud: 27.11.2023, 16:44.

18-aastane Lisa Miller on hullupööra armunud 60 aasta vanusesse koristajasse Jim Kerr’i, kes võttis tüdruku süütuse oma 60-ndal sünnipäeval, pärast seda, kui Lisa ostis talle McDonaldsi Happy Meal eine.

Tüdruk üllatas oma meest tema 60-ndal sünnipäeval koogikese ja õhupallidega, pärast nende esimest tõelist kohtingut McDonaldsi kiirtoidurestoranis selle aasta aprillis.

«Ma ostsin talle Happy Meal eine, siis andsin talle koogikese ja mõned õhupallid ka. Mul ei olnud rohkemaks raha, kuid siiski püüdsin ta juubeli teha nii eriliseks kui suutsin,» kirjeldab tüdruk olukorda. «Hiljem vaatasime filme, üks asi viis teiseni ning asjad lihtsalt läksid nii. See oli minu esimene kord, aga ei olnud mingit pinget ja see kõik oli väga mugav.»

Jim Kerr, kes on kolme lapse isa ja 36 aastat abielus lisas: «Ma olen päris kindel, et Lisa andis endast kõik, et see päev teha mulle meeldejäävaks.» Nüüdseks on Kerr oma abikaasa maha jätnud, et siduda end rohkem Lisaga.

Nad plaanivad tulevikus abielluda, aga ei ole veel pulmasid organiseerima hakanud. Siiski on nad välistanud lapsed. «Jim oleks 78-aastane, kui meie esimene laps saaks 18, seega ei tule see kõne allagi,» ütles Lisa, lisades: «Armastus on põhiline! Jim on teinud mind õnnelikumaks kui ma olen kunagi olnud!»


On hakanud levima jutud, et nende suhe sai alguses juba kooliajal, kui tüdruk oli alaealine ja õpilane, aga mõlemad eitavad seda kategooriliselt. Nende endi sõnul kohtusid nad esimest korda alles 18 kuud pärast seda, kui Lisa oli koolist lahkunud.

GALERII

1

2

3

4

6

7

8

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!