Kui vajutad seda punkti oma jalal enne magamaminekut, siis juhtub sinuga SEE


Foto: Artikkel avaldatud: 14.08.2017, 14:38.

Unehäired tekivad mitmel kujul ja mõjutavad inimesi erineval viisil. Mõned inimesed vähkrevad voodis tunde ja üritavad magama jääda ning unistavad mõnest imevahendist, mis aitaks neil mõne sekundiga uinuda.

Nad võivad olla üllatunud, aga see abinõu on tegelikult olemas. Seda nimetatakse akuutseks massaažiks ja seda saab kasutada mitmesuguste tervisehäirete, sealhulgas unetuse leevendamiseks. Kõik, mida pead tegema, on avaldama survet konkreetsetele kehas asuvatele punktidele ja jääd sekunditega magama nagu beebi.

Selleks, et saaksid akuutse massaažiga magama jääda, pead kõigepealt õppima, millistele punktidele oma kehal survet avaldada. Kehal on palju erinevaid survepunkte, millest igaühel on erinev tervendav toime. Unehäiretega tegelemisel on Sul kolm kohta, millele pead keskenduma.

Üks punkt on nn «LV3». See asub jalalaba ülaosas suure varba ja teise varba vahel. Peaksid seda punkti vajutama neli kuni viis sekundit, enne kui magama jääda tahad.

Teine punkt on «P6». See asub käsivarrel umbes kolm sõrme kaugusel randmest. Surve avaldamine sinna viis minutit aitab Sul magama jääda.


Viimane punkt on «K1». See asub talla all peaaegu keskel. K1-le peaksid survet avaldama 30 sekundit, siis 5 sekundiks lahti laskma ja uuesti 30 sekundit survestama.

Lisaks on palju muid asju, mida saad teha, et paremini magama jääda, näiteks igasuguste stimulantide nagu kofeiini või nikotiini vältimine enne magamaminekut. Korrapärased unetunnid on samuti olulised, sest need aitavad Su kehal rütmis püsida.

Samuti on oluline vältida voodis selliseid asju nagu sülearvutiga töötamine, teleri vaatamine või söömine.

Need nõuanded ja survemassaaži kasutamine on aidanud paljudel inimestel oma unehäiretest üle saada, nii et kui lammaste lugemine ei aita, siis kasuta survemassaži tehnikat.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!