See ema võttis keset tänavat lastelt käest jäätised ja viskas need südametult prügikasti… Lapsed hüsteerias, aga inimesed …


Foto: Jaime Primak Sullivan on 3 lapse ema, kes ei lasknud oma lastel jäätist nautida. Ta võttis lastelt jäätised käest ja viskas tuimalt lähedalasuvasse prügikasti, mille peale lapsed läksid hüsteeriasse. Aga siiski Facebook'is on seda posti jagatud üle 51 000 korra. Põhjus ? Artikkel avaldatud: 22.01.2020, 0:01.

Jaime Primak Sullivan on kirjanik ja kolme lapse ema. Seda teab iga vanem, et kolme pisipõngerja kasvatamine nõuab kannatlikkust ja mis kõige olulisem – kasvatada neist eeskujulikud ja viisakad maailmakodanikud.

Ühel päeval kui Jaime oli oma lastega väljas, siis märkas ta laste juures vastuvõetamatut käitumist, mida tuleks koheselt muuta ja leidis selle jaoks ka omamoodi lahenduse.

Ta jagas lahendust ka Facebook’is, kus tituleerib ennast maailma kõige kehvemaks ja õelamaks emaks. Seda Facebook’i posti on nüüdseks jagatud juba üle 51 000 korra.

Postitus oli järgnev:

Nii… Ma olen kõige õelam ema… Nagu kõige õelam eales…

Pärast õhtusööki viisin oma lapsed Dairy Queen’i (kiirtoidurestoran, mis spetsialiseerunud jäätistele). Nad tellisid jäätised oma vabal valikul ja meil tuli oodata umbes 5 minutit, kuniks meie tellimused valmis said.

Noor teenindaja (umbes 17-aastane tüdruk) ulatas igale lapsele tema jäätise. Mitte ükski lastest ei vaadanud teenindajale silma. Mitte ükski neist ei öelnud aitäh, ei teenindajale ega mulle….


Nii ma ootasin seal ja lugesin peas umbes kümneni, aga ükski laps ei teinud välja. Nad nosisid oma jäätist, samal ajal teenindaja vaatas mind (ilmselt seetõttu, et ta arvas, et ma kuulen peas hääli) ja siis ma nägin, kuidas mu jõnglaste punt vantsis uksest välja.

Ma järgnesin neile õue, kus stoilise rahuga võtsin neilt jäätised ja nad vaatasid õudusega, kuidas ma viskasin need lähedalasuvasse prügikasti. Kõik 3 läksid hüsteeriasse. Ma lihtsalt ootasin. Vaikselt ja rahulikult, kuniks nad said aru, et mul oli neile midagi öelda.

Selgitasin, et ühel päeval, kui neil veab, siis nad saavad töökoha, nagu sellel noorel teenindajal, aga ma sooviksin, et sel päeval ka teised inimesed neid märkaksid. Kohe tõesti märkaksid – vaataksid neile silma ja ütleksid aitäh.

Mu lapsed on juba piisavalt vanad, vastavalt 5, 7 ja 8-aastane, et teada ja osata elementaarset viisakust. Seega täna ma olin kõige õelam ema maailmas!

Jaime postitust märkasid sajad tuhanded inimesed üle maailma. Postitust on jagatud üle 51 000 korra, üle 397 000 erineva Facebook’i reaktsiooni ja 35 000 kommentaari. Mis on Sinu arvamus?

Allikas: Facebook.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!
PAF KONTO AVAMISEL SAAD KOHESELT 25 TASUTA SPINNI + €10 PÄRISRAHA