Väidetavalt kitse poolt rasestatud naine sünnitaski inim-kits hübriidlapse!


Foto: Alabama naine sünnitas kits-lapse... Artikkel avaldatud: 10.10.2023, 0:30.

Alabama naine, kes väitis end olevat rasestatud kitsest, sünnitas pool inimese/pool kitse hübriidlapse.

Aruanne, mis ilmus juba märtsis, väitis, et 22-aastane Janice Gilbert oli rasestunud isakitsest nimega “Nibbles”. Ta selgitas, kuidas nad oma kihlatuga, nüüdseks juba abikaasaga, ei suutnud lapsi saada, ja millist südamevalu see neile on põhjustanud. Ta hakkas jätkuvalt uskuma, et kitseke Nibbles on tema ainus lootus omada peret ning täiuslikku tulevikku.

Poisslaps nimega Nibbles juunior, kes sündis 30. mail, on kinnitatud pool inimese/pool kitse hübriidiks. Teadlased siiani püüavad välja selgitada, kuidas selline asi üldse võimalik oli.


“Ma ütlesin neile, et mina ja Nibbles oleme olnud väga lähedased alates sellest, kui ma olin neljane,” ütles Gilbert. “Aga keegi ei uskunud meid. Kõik mida me vajasime oli Nibbles’i sperma ja pipett. Ja kõigile teadmiseks, ma ei ole kitsega seksinud. Me lihtsalt kasutasime pipetti ja ongi kõik. Nüüd on mul ilus poisslaps (fotol) ja see on kõik, millest ma hoolin.”

14741041_1201723859866810_254106447_n

Laps on praegu NICU laboris, kus toimub jätkuv testimine. Mitmed lastekaitseorganisatsioonid on astunud vahele ja püüavad nüüd otsustada, kas anda hübriidlaps üle vanematele või  hoopis teadlastele, selgitamaks, kuidas see tegelikult juhtus.

Gilbert ja tema abikaasa ütlevad, et nad võitlevad oma lapse eest. “Ma ei läinud sellest kõigest läbi lihtsalt selleks, et kaotada oma last. Selles ei ole midagi ebaseaduslikku, et minu laps on erinev. Me võitleme Nibbles juuniori eest!”

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!