Dobermann haaras äkitselt 1.5 aastasest tüdrukust ja loopis teda meetri jagu. Siis perekond märkas, miks ta nii tegi


Foto: Catherine Svilicic veetis aias aega koos oma 1.5-aastase tütrega. Tütar mängis koeraga, kes muutus järsku agressiivseks ja hakkas tüdrukut tõukama ning lõpuks haaras tema mähkmetest ja viskas teda meetri jagu. Šokeeritud ema jooksis appi, aga siis ta märkas midagi. Mida selgub loost. Artikkel avaldatud: 01.03.2020, 0:00.

See oli tavapärane hommik Austraalias Adelaide linnas. Catherine Svilicic veetis aias aega koos oma 1.5 aasta vanuse tütre Charlotte’iga, kes mängis perekonna dobermanni Khan’iga.

Äkitselt muidu sõbralik koer muutus lapse peale väga agressiivseks. Ta lükkas last mitmeid kordi ja proovis teda lohistada. Kuna tüdruk põikles vastu, siis muutus koer veel agressiivsemaks, haarates lapselt mähkmetest ja loopis teda meetri jagu eemale.

Charlott’i ema oli šokis, kui nägi, mida koer nende lapsega teeb ja tõttas koheselt appi, aga siis ta märkas midagi. Ta viha ja raev koera vastu muutus kergenduseks ja tänulikkuseks, sest koer päästis nende tütre elu.

Selgus, et aias oli mürgine austraalia mustmadu, mis liikus lapse suunas. Dobermann Khan märkas seda ja proovis last mao eest kaitsta ning ainukese lahendusena oli laps jõuga eemale visata.


Sel ajal kui Khan last kaitses, sai ta ise maolt salvata. Mürk mõjus kiirelt ning Khan muutus iga minutiga järjest nõrgemaks. Õnneks Cahterine’i kiire tegutsemine päästis looma, kui mindi erakorralisele loomaarsti vastuvõtule.

Khan sai vastumürki ja pidi veetma öö haiglas. Juba mõne päevaga koera tervis taastus täielikult ja ta sai peagi tagasi oma pere juurde.

Loo teeb veelgi imelisemaks asjaolu, et kõigest 4 päeva enne intsidenti võttis pere koera loomadevarjupaigast. Ta eelmine omanik oli koera näljutanud ja peksnud nii hullusti, et varjupaika jõudis koer mitmete katkiste roietega.

Tema päästjad arvasid, et koera tervis ei taastu ja ta jääb eluks ajaks lamavasse asendisse ning seetõttu mõeldi isegi looma magama panemise peale, aga õnneks otsustati koer ellu jätta. Nüüd on ta kangelane, olles uues kodus kõigest 4 päeva, näitas üles tugevat lojaalsust ja hoolivust ning päästis peretütre elu.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!