Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Iga päev kuuleb ta garaažist valju müra, kuid kui tema mehe saladus ilmsiks tuleb, on ta pisarates


Foto: Brad Soden elas pikka aega oma perega unistuste elu, kuid kõik muutus 15. augustil 1999. Artikkel avaldatud: 28.07.2023, 12:21.

Brad Soden on oma elus palju kogenud. Endine USA sõdur ei teeninud mitte ainult Iraagi esimeses sõjas, vaid päästis ka pärast teenistuse lõppu tuletõrjujana palju elusid.

Brad, tema abikaasa Liz ja nende kolm last elavad Phoenixis, Arizonas. Pikka aega elas Brad oma unistuste elu, kuid kõik muutus 15. augustil 1999.

Brad ja Liz sõitsid oma lastega autos. Liz oli roolis, kui äkki vasaks esirehv sõidupealt lõhkes. Ta kaotas auto üle kontrolli ja auto sõitis teelt välja.

Õnneks paari kolm poega said ainult väikesed muhud ja natuke muljuda. Brad murdis jala, kuid Lizi jaoks oli olukord traagiline – ta murdis selgroo ja jäi vöökohast allapoole halvatuks.

Liz viidi õnnetuspaigalt kiiresti haiglasse, kus talle tehti operatsioon ja kui ta ärkas, kuulis arstidelt oma seisundi kohta.


Liz arvas, et tema elu on läbi. Ta arvas, et Brad jätab ta kindlasti maha. Milline oli aga Bradi vastus? Ta laskus otse naise voodi kõrval ühele põlvele ja palus Lizi endale naiseks.

Muidugi ütles Liz «jah» ja paar oli varsti abielus.

Lizi taastumine oli pikk ja kogu tema pere toetas teda selles protsessis.

Liz on tugev naine, kuid üleminek ratastoolile oli äärmiselt raske, eriti kuna üks perekonna lemmikhobidest oli matkamine.

Pärast õnnetust proovis Liz perega matkadel kaasas käia, kuid ta mõistis kiiresti, et ratastooliga on väga keeruline mööda ebaühtlast maastikku liikuda.

Ükskord, kui perekond jälitas põdrakarja, oli Liz sunnitud maha jääma. Pisaratega võideldes ütles ta, et pere edasi liiguks. See vaatepilt murdis Bradi südame ja ta otsustas, et ei lase sellisel asjal enam kunagi juhtuda.

Brad töötas sõjaväe ajal hooldustehnikuna, kes oli tankide hooldamise ja puhastamise eest vastutav.


Tema kunagine töö innustas teda ehitama Liz’ile spetsiaalset ratastooli – maastikul liikuda võimaldavat ratastooli, mis võimaldaks Liz’il liituda ülejäänud perega kõikjal, kuhu nad lähevad.

Kuid seda oli lihtsam öelda, kui teha. Brad veetis garaažis päevi. Mõnel päeval käis ta sealt vaevalt väljas ja mõnikord kaotas oma kannatlikkuse.

Garaažist tulev vali müra oli midagi, millega naabrid ja Liz juba harjunud olid.

Brad tahtis ehitada vaikse elektrimootoriga sõiduki, mis töötaks kõrbes ja kämpingutes.

Pärast lugematuid tunde leidis Brad lõpuks lahenduse. Ta kutsus Lizi garaaži ja üllatas teda unikaalse ratastooliga, mis oli komplektis koos tanki roomikutega!

Bradi leiutis ei jäänud märkamata. Maastikuratastega ratastool köitis muuhulgas kõrgtehnoloogilise ettevõtte NPC Robotics juhte.

Ettevõte toetas Bradi ja tegi tema mudelil põhineva prototüübi. Tänu kaasaegsele tehnoloogiale on Lizi uus ratastool vaikne, kiire ja maastikusõidule loodud.

Täna on Bradil ja lastel probleeme Liziga sammu pidada, kui pere matkale läheb.

Milline suurepärane leiutis! Brad ei näidanud Lizile lihtsalt oma tohutut armastust, vaid näitas ka, et ta on leidlik ja nutikas ning suudab kõike saavutada.

Milline suurepärane näide sellest, kuidas oma lähedasi aidata! Kui keegi Sinu perekonnast kukub, aita tal tagasi püsti saada!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!