Bondora - teeni 20.74% tootlust aastas

Mis on Bondora?

Paljud arvavad, et Bondora (kunagine Isepankur) on tüüpiline kiirlaenukontor, mis pakub rööveliku intressiga kiirlaene. Tegelikult on see väärarvamus.

parimad-pakkumised

Bondora puhul on tegu keskkonnaga, kus eraisikutest inimesed (investorid) annavad laene teistele eraisikutele. Bondora on kõigest laenude vahendaja ja kontrollija rollis. Seetõttu lisaks soodsamale intressile, võrreldes tava kiirlaenukontoriga, on võimalik kasutajatel teenida arvestatavat tulu.

Kuidas teenida Bondoras tulu?

Selleks tuleb avada Bondora keskkonnas konto (saad teha SIIN) ning hakata investoriks ehk laenupakkujaks.

Tänasel päeval on investorite keskmine netotootlus aastas 20.74%. See tähendab, et iga laenatud €1000 kohta teenitakse aastas 207,4 eurot tulu. See on keskmine ja oleneb laenuandja enda riskide taluvusest.

Bondora investorite keskmine netotootlus aastas

Millest sõltuvad Bondora riskid, intressid ja tootlus?

Bondora intressid, riskid ja tootlus sõltuvad sellest, kui suure riskiastmega kasutajale laen antakse. Mida suurem on kasutaja riskiaste, seda suurem on ka intress ja eeldatav tootlus.

Vastupidiselt, kui laenajal on laitmatu ajalugu, puuduvad eelnevad maksehäired ning on varasemalt Bondora keskkonnast laenu võtnud, siis ta saab küsida madalama intressiga laenu.

Seetõttu on tegu väga omalaadse portaaliga, mis on kasulik nii laenuandjale kui ka laenajale. Laenuandja saab oma vaba raha panna teenima ja suurema tootlusega, kui pankade hoiusekontod. Laenaja saab jällegi suhteliselt soodsa intressiga laenu ja väga kiirelt.

Liitumine Bondora keskkonnaga

Bondora keskkonnaga liitumine on täiesti tasuta ja sellega ei kaasne mitte mingisuguseid kohustusi. Samuti leiab kõik statistilised laenude näitajad Bondora veebilehelt.

TUTVU PAKKUMISTEGA SIIN

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!