Meile kõigile on räägitud hirmujutte narkootikumitest ja nende toimest, aga vaatamata hoiatustele tehakse neid ikkagi, sest arvatakse, et midagi halba ei juhtu. Järgnev veenab ja tõestab vastupidist.

16-aastane Amy Thomson tarvitas selle aasta juunis esimest korda ecstacyt. Ta ega keegi teine ei oleks eales uskunud, et kõigest ühel tabletil võivad olla nii kurvad tagajärjed.

Pärast droogi manustamist tüdruk minestas ning oli kuu aega koomas. Pärast koomast välja tulemist muutus tüdruku elu igaveseks.

1
Kahjustused on ilmselged, sest tüdruk on tänasel päeval ratastoolis. Ta kõne on segane ja arusaamatu ning liigutused ebatäpsed ja kordineerimata. Üleval olev fotol on tüdruk praegu ning järgneval fotol enne õnnetust.

2
Amy perekond avaldas lühivideo tüdrukust – mitte ainult näitamaks, kuidas kõigest üks tablett võib elu muuta, vaid ka selleks, kuidas Amyl läheb praegu.

Amy tädi Annie ütles, et see video šokeerib paljusid, aga asjad ei ole nii kurvad. «Jah ta on praegu ratastoolis, aga kõne ja liigutused paranevad iga päevaga ning ei ole kahtlust, et ühel päeval on ta taaskord täiesti terve ja elab õnneliku elu.»

3

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!