ÄIKE REAALAJAS: vaata äikese kaarte reaalajas


Foto: Artikkel avaldatud: 22.06.2023, 10:56.

JÄRGMISTEL ÄIKESEKAARTIDEL ON NÄHA ÄIKEST JA ÄIKESE TEEKONDA REAALAJAS. 

Reaalajas äikeste kaardid on saavad siin lehel 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas igal ajal ning maksimaalse viivituse aeg on viis minutit, aga reeglina fikseeritakse äike kaardil paarist kuni kümne sekundini pärast pikselöögi registreerumist.

Seega, kui soovid teada, kas Sinu kodukohas või selle lähiümbruses on äike ning mis on äikese teekond, siis järgnevad interaktiivsed kaardid annavad koheselt täieliku ülevaate äikesest nii Euroopas kui ka Eestis (Eesti reaalajas äikesekaardi leiad artikli allosast).

Äike reaalajas Euroopas

Kaardil on kõik ajad Kesk-Euroopa aja järgi. Eesti aja saamiseks liida juurde kaks tundi. Plussmärgiga tähistatud on positiivse laenguga äike ning ruuduga negatiivse laenguga äike.

Äike reaalajas Eestis

Kaardil kujutatud aeg on universaal aja järgi, mis on kolm tundi Eesti ajast maas.

Äike reaalajas Eestis

Äike reaalajas Eestis (interaktiivne)

Alloleval kaardil on kujutatud äike Eestis reaalajas interaktiivselt. Ehk kui registreeritakse pikselöök, siis teistel ülaltoodud kaartidel tuleb leht uuesti avada (refreshida) siis alloleval kaardilt kuvatakse pikselöök koheselt ning lehte uuesti avada ei ole vaja.

Kaardi nägemiseks peate nõustuma küpsistega, vajutades accept all nupule – mobiilis libistage “This website uses cookies” teatel sõrme alt üles, et kerida teave nõustuda küpsiste, accept all nupuni. Seejärel kasutage kaardil + ja – nuppe, et suurendada või vähendada kaardi suurust omale sobilikesse mõõtmetesse.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!