Paljude meeste jaoks seksuaalpartneri leidmine ei ole just kergete killast. See võib tunduda üllatavana, aga võimaluste tõstmiseks leidmaks just see õige inimene, tuleb lihtsalt külastada õiget riiki.

Siinkohal koostas veebileht InsiderMonkey kasutajate hinnangute ja kogemuste alusel edetabeli kümnest riigist, kus on kõige lihtsam meestel seksi saada.

Igal riik sai lõplikku punktitulemuse, millega iseloomustatakse kui «kerge» riigiga on tegu. Edetabeli kümme kõige «kergemat» riiki on:

10. koht: Venemaa – 13 punkti

1

Venemaa on kuulus oma kaunite naiste poolest ning kui ühendad karmi külma kliima ojadena jooksva viinaga, siis tead, et mõnus õhtu on garanteeritud.

9. koht: Poola – 14 punkti

2

Poola võib tunduda katoliikliku ajaloo ja kultuuriga riik, kuid siiski on see üks Ida-Euroopa riikidest, kust inimestele meeldib lihtsalt lõõgastuda… linade vahel.

8. koht: Filipiinid – 15 punkti

3

Edetabeli koostajate sõnul armastavad filipiinod hästi riietatud meest, kes oskab vabalt inglise keelt. Lisaks meeldivad neile ka natuke kogukamad mehed.

7. koht: Ukraina – 16 punkti

4

Ära kohku Ukraina praegusest keerulisest situatsioonist, sest see riik on väärt külastamist.

6. koht: Jaapan – 16 punkti

5

Vaatamata sellele, et Jaapanit peetakse üheks kinnisemaks ja perekonna kesksemaks riigiks, armastavad Jaapani naised pikka kasvu mehi, kes suudavad nad rääkida voodisse sorava inglise keelega.

5. koht: Eesti – 17 punkti

6

Kui oled härramees, kes armastab ilusate blondide naiste ja vabameelsuse kombinatsiooni, siis oleks aeg hakata uurima lennupiletite hindasid Eestisse.

4. koht: Brasiilia – 18 punkti

7

Mida veel arvata riigist, mis on kuulus ilusate naiste, randade kui ka vahatamisstiili poolest?

3. koht: Tai – 19 punkti

8

Üks populaarsemid meesturistide meelispaiku ja siinkohal vist ei peagi mainima miks.

2. koht: Läti – 21 punkti

9

Edetabelis saavutas Euroopa riikidest kõige kõrgema koha Läti. Riik, mis on kuulus hoolitsevate ja avatud naiste poolest.

1. koht: Colombia – 22. punkti

10

Nimekirja tipus seisab Colombia – tumedate juustega päevitunud iludused. Kombineerides seda veel kultuuri ja vapustavate maastikega, siis see on kindlasti üks koht, mida pead külastama enne surma.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!