Kui isa nägi oma vastsündinud tütre nägu, lahutas ta koheselt naisest ja jättis perekonna. 30 aastat hiljem selgub kurb tõde.


Foto: Zoja Tuganova sünnitas 1987. aastal tütre, kes haiglas ära vahetati ja 30 aastat hiljem selgus tõde. Artikkel avaldatud: 11.07.2017, 12:45.

1986. aastal ootas Zoja Tuganova, 39-aastane naine Tšeljabinskist Venemaalt, oma kolmandat last. Rasedus kulges ilma eriliste probleemideta ja kui aeg oli käes, läks ta haiglasse sünnitama, kuid see, mis juhtus seal, muutis tema elu igavesti.

Pärast väsitavat sünnitust võis Zoja lõpuks oma tütre sülle võtta. Naine oli lummatud oma tütre hõredatest blondidest kiharatest ja hallidest silmadest. Kuna sünnitus nõudis omajagu energiat ning arstidel oli vaja läbi viia vajalikud protseduurid, siis soovis naine natuke puhata.

Mõne tunni pärast ärgates pani ämmaemand Zojale sülle vastsündinud lapse, aga Zoja arvates see laps ei olnud tema tütar. Ta andis lapse tagasi, öeldes ämmaemandale: «See ei ole minu tütar!»

Ta oli täiesti kindel, et laps ei olnud see väike tüdruk, kelle ta paar tundi varem siia maailma oli toonud. Sellel lapsel olid blondide juuste asemel mustad ja hallide silmade asemel tumedad silmad.

Õde ei vaadanud hoolikalt lapse nägu, kuid väitis, et laps on Zoja tütar. Ema tahtis rääkida vastutava arstiga, kuid ka arst ei võtnud naise muret tõsiselt. Arst üritas Zojat veenda lapse väikese jala küljes oleva sünnitõendiga.

Zoja ei saanud rahulikuks jääda, aga kui arstid ähvardasid teda psühholoogi juurde saatmisega, hakkas naine kartma, et kui tema tööandja sellest teada saab, on võimalik, et ta võib oma töö riiklikus raudtee-ettevõttes kaotada.

Siiski rääkis ta oma kohutavatest kahtlustest abikaasale. Mees rahustas naise maha ja veenis teda lapse siiski koju tooma. «Kui arstid ütlevad, et see on meie laps, siis ta peab olema,» ütles mees.


Zoja pani tütrele nimeks Ekaterina ja kasvatas teda nagu oma lihast tütart. Ekaterina kasvas üles armastavas ja hoolivas perekonnas, kuid kindel fakt oli see, et ta ei näinud välja nagu tema vanemad.

Alles siis, kui Ekaterina oli 30-aastane ja tal oli juba oma pere, said tema kahtlused tõeks, kui nad ühel õhtul koos perega televiisorit vaatasid.

Alguses oli naine šokis, kuid vaatamata sellele, ta tahtis koos oma emaga müsteeriumi lahendada. Zojale meenus, et naine nimega Elvira Tuligenova sünnitas temaga samal ajal tütre samas haiglas.

Zoja ja Ekaterina hakkasid asja uurima ja avastasid, et Elvira tütar Ljusja on hoopis Zoja tütar ning haiglas aeti lapsed sassi.

Kui Elvira oma tütre Ljusjaga 1987. aastal koju tuli, siis süüdistas tema abikaasa teda petmises. Pärast seda läks paar lahku ja mõni aeg hiljem Ljusja ema suri, mis tähendas, et tüdruk veetis suurema osa oma lapsepõlvest lastekodus.

Algul arvas noor naine, et see kõik on nali, kuid DNA-test tõestas, et Ljusja oli tõesti Zoja bioloogiline tütar. Kui soovid selle uskumatu loo kohta rohkem teada saada, vaata allpool olevat videot (vene keeles):

Isegi arstid võivad eksida, kuid sundida ema teise naise last kasvatama ainult sellepärast, et Sa ei suuda tunnistada oma eksimust, on ebainimlik.

Vahepeal tahavad need kolm naist veeta üksteisega palju aega ja jätta mineviku seljataha. Soovime neile kõigile kõike paremat!

Allikas: DailyMail

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!