MÄNG EI TÖÖTA?

TÄHELEPANU: mäng töötab ainult arvutis, nutiseadmetel Võta või jäta mängu kahjuks mängida ei saa. Kui soovid nutiseadmetel töötavaid mänge, siis KLÕPSA SIIN.

VÕTA VÕI JÄTA MÄNG ONLINE’S

Võta või jäta mäng põhineb samanimelisel tuntud TV-mängul Võta või jäta (Deal or No Deal inglise keeles). Mängus on 26 kohvrit. Igasse kohvrisse on peidetud summa vahemikus üks kuni miljon dollarit (73 eurosenti kuni 73 000 eurot).


Mängu alguses valib mängija omale ühe kohvritest, mille peale käib kogu edasine mäng. Edaspidi igas mänguvoorus valib mängijad eelnevalt kokkulepitud arv kohvreid, mille summa avalikustakse. Need kohvrid eemaldatakse mängust. Eesmärgiks on valida endale kõige suurema summaga kohver või/ja mängu jooksul valida kõige väiksema summaga kohvrid.

Iga mänguvooru järel helistab pankur, kes pakub mängijale summat, sõltuvalt sellest, mis summadega kohvrid on võetud ja mis on veel mängus. Näiteks, kui mängus on kohvrid summadega 1 ja 30 000 eurot, siis pakutav summa jääb 2000-3000 euro vahele. Siinkohal peab mängija riskima, kas võtta pakutav summa ja lahkuda mängust või riskida ja minna edasi, mistõttu võib mängija lahkuda kõigest 1 euroga.

Mäng jätkub niikaua kuni mängija on nõus pankuri pakutava summaga või kõik kohvrid on otsas, millest saab mängija võidusumma.

Võta või jäta mäng TV-s

Võta või jäta mängu näeb Alari Kivisaare juhtimisel igal esmaspäeval kell 20.00 TV3 kanalilt. Saatesse kandideerimiseks hoia pilk peale TV veebilehel aadressiga www.tv3.ee.

Veel tasuta mänge

Veel tasuta mänge leiad SIIT.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!