See 7-aastane annetab oma juuksed vähihaigetele. Siis tema parem silm läheb paiste ja arstid kardavad halvimat


Foto: Vinny Desautels, Californiast, otsustas vaid 5-aastasena kasvatada oma juuksed võimalikult pikaks, et annetada need vähihaigetele. Kaks aastat hiljem avastati tal endal kasvaja. Artikkel avaldatud: 22.05.2017, 12:32.

Vinny Desautels Californiast, USA-st on vaid 5-aastane, kui teeb väga ebatavalise otsuse tema vanuse kohta – ta soovib kasvatada oma juuksed võimalikult pikaks, et annetada need vähihaigetele!

Kaks aastat laseb ta oma blondidel kiharatel välja kasvada, nii et paljud peavad teda juba tüdrukuks ja narrivad ning kiusavad teda sellepärast. Vinny ei lase sellest ennast heidutada.

Tema ema, kes on juuksur, lõikab poisi pikad juuksed maha ja saadab need mittetulundusühingule Parukad Lastele, mis teeb 7-aastase Vinny äga õnnelikuks.

Ainuke asi, mis tema rõõmu segab, on ülespaistetanud parem silm, mis kuidagi paraneda ei taha, aga kuna käes oli õietolmuallergia kõrghooaeg, siis tema vanemad väga ei muretse. Vinny hakkab ühel hetkel kaebama ka põlvevalusid.

Kui vanemad märkavad poisil ulatuslikku turset puusal, jooksevad nad paanikas haiglasse. Röntgenpilt paljastb probleemi olemuse. Noorel poisil on puusakasvaja ja paistes silm osutub ka pahaloomuliseks kasvajaks.


Poisil, kes kannatas kaks aastat pidevat kiusamist, et aidata vähki põdevaid lapsi, diagnoositi nüüd Ewingi sarkoom, haruldane vähivorm, mis ründab luid ja pehmeid kudesid.

See oli täielik šokk tema vanematele, aga oma poja pärast püüdsid nad tugevaks jääda. «Niikaua kui me tema jaoks olemas oleme, naeratame ja talle ütleme, et kõik saab korda, siis arvab tema samuti nii,» ütles isa Jason Desautels. «Vinny on nagu meie – igavene optimist.»

Vinny kemoteraapia on juba alanud. Tema ema Amanda, kes on 6. kuud rase, ja isa on võtnud aega, et olla oma pojale toeks. Vinny vanavanemad on loonud annetuslehe, kus koguvad annetusi väikese pere jaoks.

Loodetavasti vapper Vinny võidab võitluse vähi vastu!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!