Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Öeldakse, et raha eest saab kõike, aga need kümme pakutavat teenust on küll väga veidrad


Foto: Artikkel avaldatud: 02.01.2024, 10:33.

Kapitalismi üks suuremaid eeliseid on, et võimalik on müüa peaaegu kõike, millele on nõudlus. Toome teieni 10 veidrat teenust.

#1: Vabandamise teenus Jaapanis

vabandamise teenus jaapanis

Vabandamine ja oma vigade tunnistamine ei ole kunagi lihtne. Ka Jaapan ei ole siinkohal erandiks.

Selle ajendil on mõningad Jaapani ettevõtted tulnud välja ideega müüa vabandamise teenust. Hinnad on suhteliselt krõbedad – kui soovid vabandust telefoni teel, siis tuleb tasuta 75 eurot ja näost-näkku vabanduse eest 187 eurot.

#2: Pohmellibussid

Las Vegase pohmelli buss

Patulinnas Las Vegases, kus tarbitakse alkoholi liiga tihti ja üleliia, on tuldud välja geniaalse ideega, pakkuda karmimatele pidulistele pohmelliravi teenust. 

Sa ei pea olema enam teki all, vaid lähed pohmellibussi, kus manustatakse erinevaid ravimeid ja vitamiine, mis leevendavad halba enesetunnet ja aitavad kiiremini väljuda pohmellist.

Ettevõtte enda sõnul suudavad nad 90% pohmellidest ravida 45 minuti jooksul. Teenuse eest tuleb maksta 100 kuni 150 eurot.

#3: Paparatso teenus

paparatso teenus

Soovid tunda end tõelise staarina? See on nüüd võimalik, kui oled nõus kukrut kergendama 390 euro võrra.

Celeb 4 A Day pakub teenust, kui tänaval jalutades ümbritsevad sind tüütud fotograafid. See annab sulle tõelise staari tunde.

Teenust on võimalik kasutada New York´is, Lose Angelesis ja San Franciscos.

#4: Kääbuse rent

kääbuse rent

Soovid oma peole lisada vürtsi?

Sa oled õnnega koos, kui elad USA-s, UK-s või Kanadas, sest nendes riikides on võimalik rentida väikesekasvuline inimene tunniks.

#5: Vanaema palkamine

Vanaema rent

Austraalia ettevõte Grandmas for Hire pakub võimalust palgata erinevate oskustega vanaema tunniks.

Sa ei pea enam kunagi lahkuma kodust ilma, et sul ei oleks kaasas tükike vanaema tehtud rabarberikooki.

#6: Portree enda tuhastatud põrmust

Portree tuhastartud põrmust

Virginia Cremation Solutions pakub võimalust pärast kremeerimist kasutada lahkunud põrma ta enda portree tegemiseks.  

Vaatamata veidrale teenusele, ei olegi see nii väga kallis – välja tuleb käia 100 eurot.

#7. Palka omale sõber

rendi sõber

Tunned üksikuna või mõni sõber ei soovi sinuga kaasa tulla kalaretkele?

Pole probleemi. RentAFriend.com pakub teenust, kust saad palgata sõbra, kes on nõus tegema kõike, mida sinagi ja seda kõigest 8 eurot tunnis tasu eest.

#8: Rendi välismaalane

rendi välismaalane

Jaapani ettevõte pakub oma kasutajatele võimalust rentida välismaalast, kellega väljas ringi hängida.

See võib olla suhteliselt lahe töö teenimaks lisaraha, kui õpid välismaal.

#9: Palka inimene, kes seisab su eest järjekorras

järjekorras seisja

Soovid uut iPhone 6 või saada oma lemmikstaari kontserdil parimad kohad, aga see eeldab tundide viisi järjekorras seismist.

Pole probleemi, vähemalt mitte New Yorkis, sest seal on võimalik palgata inimene, kes seisab sinu eest järjekorras. Esimene tund maksab 20 eurot ning iga järgnev 30 minutit 8 eurot.

#10: Palka naiste lantija

lantija

Pidudel või pubis tunned ennast tüdrukutega suhtlemisel ebamugavalt, nõrgana või ei ole selleks lihtsalt aega?

Järjekordselt New Yorklastel on siinkohal eelis, sest võimalik on palgata omale abiline, kes teeb kõik töö sinu eest ning enne järgmise dringi tellimist on juba sinu laud täidetud klubi kenamata kaunitaridega.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!